Sprawdź Aktualności
usługi drobne - Galeria Młociny ScheduleKarta Podarunkowa
Watch icon

Dziś: Sklepy Nieczynne | Spotkania i Dania 10-21

usługi drobne

Zgubiony klucz, złamany obcas czy brudny płaszcz? W naszych punktach usługowych możesz sprawnie i szybko załatwić najpotrzebniejsze rzeczy. Zawsze po drodze.

broccoli pattern
loupe icon

Usługi drobne w Galerii Młociny

W Galerii Młociny załatwisz wiele różnych drobnych spraw w jednym miejscu. Możesz tu dorobić zgubiony klucz, wywołać zdjęcia czy kupić bukiet kwiatów dla ukochanej osoby. Dzięki licznym punktom usługowym na terenie naszej galerii handlowej żadna sytuacja Cię już nie zaskoczy!

Dorabianie kluczy na Bielanach

Zgubiony klucz do mieszkania czy samochodu to spory problem. Na szczęście w Galerii Młociny możesz w kilka minut dorobić klucz w punkcie handlowo-usługowym „KRAY-GRAY”. W ofercie znajdziesz nie tylko dorabianie kluczy do domu czy samochodu, ale także wymianę zniszczonej obudowy w kluczyku samochodowym na nową, ostrzenie noży, wszechstronne usługi szewskie i kaletnicze, usługi zegarmistrzowskie, usługi poligraficzne i grawerskie.

Studio fotograficzne na Bielanach

Zdjęcia to budzący emocje nośnik wspomnień, który stanowi doskonałą pamiątkę na całe życie. Choć dziś wiele osób przechowuje zdjęcia głównie w formie elektronicznej, ich wywoływanie nadal cieszy się popularnością. Jeżeli więc chcesz wywołać zdjęcia, filmy lub też wykonać zdjęcie do dowodu czy innego dokumentu, zajdź do studia fotograficznego na Bielanach „AB FOTO”. Studio oferuje swoim Klientom między innymi wykonanie w kilka minut zdjęć do dokumentów, takich jak dowód osobisty, legitymacja, paszport, a także zdjęć ekspresowych o różnych wymiarach, w macie lub na błysk. Możesz tu wykonać także zdjęcia portretowe czy odbitki oraz zamówić produkty specjalne, takie jak AB Fotoobraz, AB Fotokalendarz czy AB Fotoksiążkę.

Stoisko e-papierosów

„eSmokingWorld” to największa w Europie sieć punktów zajmująca się sprzedażą e-papierosów, liquidów i innych akcesoriów do e-palenia. W ofercie znajdziesz produkty kilkudziesięciu marek własnych oraz światowych, renomowanych producentów. Wszystkie papierosy elektroniczne i liquidy dostępne w „eSmokingWorld” posiadają odpowiednie certyfikaty i przechodzą rygorystyczne testy emisji, co jest gwarancją najwyższej jakości usług.

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern