ScheduleKarta Podarunkowa
Watch icon

Dziś: Sklepy Nieczynne | Spotkania i Dania 10-21

Rewelacyjny dojazd

Galeria Młociny znajduje się w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów w Warszawie, jedynie dwie minuty od stacji metra Młociny, z bezpośrednim dostępem do linii tramwajowych i autobusowych (również podmiejskich). Na parkingu galerii znajduje się 2000 miejsc parkingowych, dedykowane miejsca dla motocyklistów i stacje naprawcze dla rowerzystów. Do Galerii Młociny dojedziesz autem od ulicy gen. Marii Wittek, skręcając w ulicę Zgrupowania AK Kampinos. Alternatywną trasą: jadąc ulicą Nocznickiego i skręcając w lewo w ulicę Książąt Mazowieckich, skąd blisko jest do naszego drugiego wjazdu na parking. Aktualne informacje dotyczące parkingu znajdziesz na stronie: https://galeriamlociny.pl/parking/

Tramwaj

Metro

Parking

Ponad 2000 miejsc parkingowych dla klientów naszego warszawskiego centrum handlowego, w tym dedykowane miejsca dla motocyklistów i rowerzystów oraz do ładowania samochodów elektrycznych. System parkingowy zintegrowany z aplikacją mobilną ułatwia korzystanie z parkingu oszczędzając czas i sprawiając, że zakupy stają się jeszcze przyjemniejsze.

System parkingowy Galerii Młociny został zaprojektowany z myślą o wygodzie klientów. Szlabany wjazdowe otwierają się automatycznie, po zeskanowaniu tablicy rejestracyjnej pojazdu. Każde miejsce parkingowe jest objęte monitoringiem, co zapewnia bezpieczeństwo pozostawionego na czas zakupów auta. Integracja systemu parkingowego z aplikacją mobilną galerii zapewnia klientom wiele udogodnień. Dodanie numeru rejestracyjnego auta do swojego konta w aplikacji, ułatwi znalezienie go na parkingu. Miejsce pozostawienia pojazdu wskaże nawigacja w aplikacji bądź w info kiosku znajdującym się na pasażu.

Pobierz PDF regulaminu

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.