Sprawdź Aktualności
Rozrywka i sport - Galeria Młociny ScheduleKarta Podarunkowa
Watch icon

Dziś: Sklepy Nieczynne | Spotkania i Dania 10-21

Rozrywka i sport

Nowa strefa rozrywki na Bielanach. Kręgielnia, dwupoziomowe warszawskie centrum fitness oraz nowoczesny multipleks z wygodnymi, rozkładanymi fotelami. Miejsce stworzone z myślą zarówno o tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas, jak i tych wybierających relaks w kinowym fotelu. Obowiązkowy punkt do odwiedzenia przez wszystkich fanów dobrej rozrywki.

broccoli pattern
loupe icon

Strefa rozrywki i sportu w Galerii Młociny

Każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje rozrywki w gronie bliskich osób. Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, stworzyliśmy strefę rozrywki i sportu w warszawskiej Galerii Młociny. To nowoczesna strefa rozrywki na Bielanach dla dorosłych i dzieci. To tutaj zagrasz w kręgle, obejrzysz najlepsze filmy w Multikinie, a także zapewnisz zabawę swoim dzieciom w Sali zabaw Kids Play.

Kids Play dla dzieci na Bielanach

Kids Play dla dzieci to miejsce idealne do zabawy i nauki w jednym. W strefie Kids Play czeka na Twoje dzieci szereg nowoczesnych, edukacyjnych gier i zabaw. Są tu między innymi interaktywne ekrany z zabawnymi zagadkami i quizami, ponadto elektroniczne wersje kultowych gier planszowych. Dla aktywnych przygotowano miejsce do skakania z miękkimi bryłami, zaś dla miłośników sztuki miejsce do rysowania. Jest też spokojny kącik dla tych, którzy chcą odpocząć. Z sali zabaw Kids Play bezpłatnie mogą korzystać dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

Kręgle w Warszawie na Bielanach

Jeżeli szukasz aktywnej rozrywki dla siebie i przyjaciół, zachęcamy do skorzystania z naszej kręgielni na Bielanach w Galerii Młociny. To świetna zabawa dla Ciebie, Twojej rodziny i przyjaciół oraz doskonałe miejsce na spotkanie towarzyskie. Centrum Rozrywki MK Bowling w Warszawie dysponuje siedmioma torami do gry w kręgle, w tym bandami przygotowanymi specjalnie z myślą o najmłodszych. Grę ułatwia skomputeryzowany system zarządzania torami i liczenia punktów. Kręgielnia MK Bowling wyposażona jest w sprzęt firmy Brunswick, co czyni ją najnowocześniejszym obiektem tego typu w całej Polsce. Profesjonalna obsługa odpowie na każde pytanie, udzieli instruktażu odnośnie do gry i zadba, by spędzony w kręgielni czas był jak najbardziej udany.

Kino na Bielanach w Galerii Młociny

Dla miłośników kinowych wrażeń polecamy seans w Multikinie na Bielanach. Repertuar Multikina w Warszawie jest bardzo urozmaicony, zatem każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Czym wyróżnia się ten obiekt? Posiada 10 nowoczesnych sal, w których w sumie jest aż 953 miejsc siedzących. Na każdej sali są dwa miejsca przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Jako jedyne kino w Warszawie posiada elektrycznie sterowane fotele, które można ustawić w pozycji półleżącej. Oprócz tego wszystkie sale kinowe zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt, także do odtwarzania filmów w 3D. To świetna rozrywka dla dzieci i dorosłych.

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern