Sprawdź Aktualności
Infopunkt - Galeria Młociny ScheduleKarta Podarunkowa
Watch icon

Dziś: Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

Infopunkt

Zgubiłeś klucze? Chcesz zapytać o godziny otwarcia galerii w dni świąteczne? Nasz Info Punkt jest do dyspozycji!

Godziny otwarcia:
10:00 – 22:00 poniedziałek -sobota
10:00 – 21:00 niedziela handlowa

W czym może pomóc Info Punkt?
1. Przyjmowanie zgłoszeń nt. rzeczy zagubionych
2. Udzielanie informacji o godzinach otwarcia galerii
3. Udzielanie informacji nt. sklepów dostępnych w galerii oraz wydarzeń
4. Przyjmowanie zgłoszeń o zdarzeniach niebezpiecznych
5. Wypożyczanie wózków i wydawanie opasek-niezgubek dla dzieci
6. Umawianie spotkań z Michałem Karbowskim naszym stylistą
7. Wypożyczanie zestawu „Rescue kit” dla osób ze spektrum autyzmu

Kontakt:
info@galeriamlociny.pl
tel. 22 812 85 36

Punkt Informacyjny Galerii Młociny

W każdym centrum handlowym znajduje się miejsce nazywane Punktem Obsługi Klienta, w którym z kolei można spotkać Dział Informacyjny. Info Punkt to właśnie punkt informacyjny Galerii Młociny, który stworzono z myślą o Klientach i ich potencjalnych problemach lub pytaniach. Nie tylko odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące naszej galerii, ale też udzielimy pomocy w nieoczekiwanych, losowych sytuacjach.

Centrum Informacyjne Galerii Młociny

W naszym Centrum Informacyjnym uzyskasz odpowiedź między innymi na pytania dotyczące godzin otwarcia galerii zarówno w dni powszednie, jak i świąteczne, możesz zapoznać się ze szczegółową listą naszych punktów oraz tym, jakie będą sklepy w Galerii Młociny. Ale pomożemy Ci także, gdy zechcesz walidować swój bilet parkingowy lub gdy niefortunnie zgubisz klucze czy inną wartościową rzecz i poprosisz o krótki komunikat z tym związany. Info Punkt jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00–22.00 i w niedzielę handlową od 10.00–21.00.

Galeria Młociny – lista sklepów

Duża liczba sklepów w galerii handlowej może spowodować, że poszukiwanie tego jednego konkretnego zabierze mnóstwo czasu i energii. Zamiast poirytowany krążyć po całej galerii, lepiej skieruj swoje kroki do naszego Centrum Informacyjnego. Tu dowiesz się nie tylko, jakie sklepy znajdują się na terenie Galerii Młociny, ale też w którym dokładnie miejscu można je znaleźć. Prosta w odczycie mapa pozwoli Ci tam bez trudu dotrzeć, dowiesz się z niej także, które sklepy planują swoje otwarcie (już wkrótce) na terenie galerii. Oprócz tego Centrum Informacyjne udostępni Ci regulamin galerii i zapewni niezbędną pomoc w różnych sytuacjach. Życzliwie odpowiemy na każde pytanie i każdą wątpliwość, po to, by zakupy w warszawskiej Galerii Młociny były zawsze udane!

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern