Sprawdź Aktualności
siłownia i fitness - Galeria Młociny ScheduleKarta Podarunkowa
Watch icon

Dziś: Sklepy Nieczynne | Spotkania i Dania 10-21

siłownia i fitness

Dla tych, którzy lubią spędzać wolny czas aktywnie i mieć wszystko pod ręką. Dwupoziomowe centrum fitness, z widokiem na pasaż handlowy, to doskonałe miejsce by zadbać o formę i dobre samopoczucie. Zawsze blisko – po pracy i zakupach

broccoli pattern
loupe icon

Siłownia i fitness w Galerii Młociny

Mówi się, że sport to zdrowie. Zgodnie z tą dewizą na terenie warszawskiej Galerii Młociny znajdziesz nowoczesną siłownię i klub fitness „Zdrofit”. To dwupoziomowe, dobrze zaopatrzone centrum do ćwiczeń wraz z parkingiem na terenie galerii czeka na każdego, kto pragnie zadbać o formie i zdrowie – niezależnie od warunków fizycznych i kondycji. Każdy, zarówno początkujący, jak i zagorzały fan ćwiczeń, znajdzie tu coś dla siebie.

Siłownia na Bielanach w Galerii Młociny

Siłownia i klub fitness „Zdrofit” posiada nowoczesną strefę cross z bardzo dużą bramą o wysokości 6,5 m, przestronną salę rowerową do ćwiczeń grupowych oraz posiada nowoczesny sprzęt do ćwiczeń marki Sports Art. Przestronne i liczne sale z różnorodnym sprzętem sprawiają, że mogą tu ćwiczyć zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Marka „Zdrofit” obecna jest na rynku już od kilkunastu lat i ma swoje siłownie zlokalizowane w rożnych miejscach w całej Polsce. Jeśli więc szukasz siłowni i klubu fitness na Bielanach w Warszawie, wybierz klub „Zdrofit” w Galerii Młociny.

Klub fitness na Bielanach w Galerii Młociny

„Zdrofit” to nie tylko siłownia. To także klub fitness, który może poszczycić się największą w Polsce salą do fitness – posiada ona prawie 400 metrów kwadratowych! To właśnie na tej sali można wziąć udział w dynamicznych zajęciach grupowych z pilatesu, serii zdrowy kręgosłup czy też jogi. Klub fitness jest przyjazny dzieciom. Rodzice mogą przyjść ze swoimi pociechami, które podczas treningu będą mogły miło spędzić czas pod opieką pracowników klubu w specjalnym Kąciku dla dzieci. „Zdrofit” udostępnia ćwiczenia o różnym poziomie intensywności, zawsze jednak dba, by były one wykonywane pod okiem odpowiedzialnych trenerów, w sposób bezpieczny dla zdrowia. Dlatego odbywające się tu zajęcia są idealne dla nastolatków, osób młodszych i starszych, nawet w podeszłym wieku. W końcu każdy z nas powinien dbać o aktywność fizyczną, a fitness to świetny sposób na polepszenie formy.

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern