Sprawdź Aktualności
salony kosmetyczne - Galeria Młociny ScheduleKarta Podarunkowa
Watch icon

Dziś: Sklepy Nieczynne | Spotkania i Dania 10-21

salony kosmetyczne

Doskonale wiemy, że nic tak nie poprawia nastroju jak dobrze zrobiony manicure. Dlatego na liście naszych punktów usługowych znalazły się również salony kosmetyczne na Bielanach specjalizujące się w stylizacji paznokci. Zajrzyj tu w przerwie zakupów, przed ważnym wydarzeniem lub gdy tylko zechcesz zrobić coś tylko dla siebie.

broccoli pattern
loupe icon

Salony kosmetyczne w Galerii Młociny

Dobrze rozumiemy, że dla kobiety zadbanie o siebie to ważny krok do lepszego samopoczucia. Dlatego na liście punktów usługowych naszej Galerii Młociny znalazły się też salony kosmetyczne i salony manicure. Możesz tu wstąpić na zabieg kosmetyczny przed ważnym wydarzeniem lub po prostu, by zrobić coś dla siebie.

Salon kosmetyczny na Bielanach

Dlaczego warto skorzystać z naszej listy salonów kosmetycznych na Bielanach? Ponieważ stale rozwijają one swoją ofertę, dzięki czemu w jednym miejscu możesz skorzystać z różnych zabiegów kosmetycznych, zarówno na twarz, jak i dłonie i paznokcie. Dzisiaj wielu z nas brakuje wolnego czasu, dlatego skorzystanie z naszej oferty pozwoli go zaoszczędzić. Salony w galerii handlowej mają dłuższe godziny otwarcia niż te w innych częściach miasta oraz bezpłatny parking na terenie galerii oraz wygodny dojazd. Pobyt w salonie kosmetycznym to świetny sposób na spędzenie czasu z przyjaciółką czy też odprężenie się po ciężkim dniu w pracy.

Manicure na Bielanach

Wygląd dłoni i paznokci to dla każdej kobiety ważna rzecz. W naszym salonie manicure na Bielanach zadbasz o nie w kilkanaście minut. Salon kosmetyczny „Piękne Paznokcie”, dzięki ogromnemu doświadczeniu, może zaoferować swoim Klientkom wiele zabiegów upiększających i pielęgnacyjnych na dłonie i paznokcie. Salon korzysta wyłącznie z produktów i sprzętów wysokiej jakości, dbając jednocześnie o ich czystość i medyczną sterylizację narzędzi. „Piękne Paznokcie” oferuje zarówno codzienną stylizację paznokci, jak i na ważniejsze wydarzenia, na przykład ślub, urodziny czy imprezę firmową. W ofercie salonu znajduje się między innymi manicure hybrydowy, manicure żelowy, manicure tytanowy oraz specjalistyczne zabiegi na dłonie i paznokcie. Z pewnością każda, nawet najbardziej wymagająca Klientka wyjdzie z salonu zadowolona i zadbana.

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern