Sprawdź Aktualności
pralnia - Galeria Młociny ScheduleKarta Podarunkowa
Watch icon

Dziś: Sklepy Nieczynne | Spotkania i Dania 10-21

pralnia

Lubimy łączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego wśród naszych punktów usługowych znajduje się pralnia na Bielanach, która wyręczy w walce z uporczywymi plamami, pomoże szybko odświeżyć garnitur czy ulubioną sukienkę. Zawsze po drodze, przy okazji codziennych zakupów.

broccoli pattern
loupe icon

Pralnia w Galerii Młociny

Zdajemy sobie sprawę z tego, że jadąc na zakupy do galerii handlowej, często wykorzystujemy do tego jeden dzień wolny od pracy. Chcielibyśmy wtedy załatwić wiele innych pilnych spraw. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wśród punktów usługowych Galerii Młociny pojawiła się pralnia chemiczna na Bielanach. Teraz w jednym miejscu nie tylko zrobisz zakupy, ale wypierzesz odzież w pralni ekspresowej, która będzie do odbioru jeszcze tego samego dnia, po zrobieniu zakupów. To świetne udogodnienie dla każdej zabieganej osoby.

Pralnia na Bielanach

Dobra pralnia chemiczna to taka, w której dba się o towar oddany do czyszczenia i traktuje go bardzo indywidualnie. Sieć pralni w Galerii Młociny „Perfect Clean” odznacza się profesjonalizmem, wysoką jakością stosowanych detergentów oraz sprzętu piorącego, a także terminowością. Dla Stałych Klientów przygotowano karty lojalnościowe oraz korzystne zniżki i rabaty. Do prania wodnego stosuje się tu nowoczesną technologię Perfect Wet, która zapewnia ochronę delikatnych włókien, takich jak wełna i jedwab, ponadto chroni kolor i skutecznie usuwa trudne zabrudzenia oraz uciążliwe zapachy.

Pralnia chemiczna w Warszawie w centrum handlowym

Pralnia „Perfect Clean”, oprócz standardowej oferty prania odzieży codziennej, takiej jak koszule, garnitury, płaszcze czy kurtki puchowe, oferuje także możliwość wyczyszczenia sukni ślubnej, sukni wieczorowej czy odzieży wykonanej ze skór naturalnych. Ponadto wyczyścimy tu tekstylia domowe, takie jak dywany, zasłony czy pościel, a nawet obuwie i torebki. Pralnia chemiczna może też zaproponować swoim Klientom szereg usług dodatkowych, takich jak impregnacja, apertura, prokolor, usługa Perfect Suit, Perfect Coat, ozonowanie butów oraz wspomnianą już wcześniej technologię prania wodnego Perfect Wet. Z naszą pralnią chemiczną bez problemu uratujesz ulubioną koszulę czy sukienkę poplamioną w trakcie wesela czy w innych okolicznościach!

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern