Watch icon

Dziś: Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

Hala Hutnik

Najlepsze restauracje w jednym miejscu
Szukasz dobrego miejsca do jedzenia na Bielanach? Oto Hala dobrego smaku. Z wyjątkową, industrialną architekturą nawiązującą do fabrycznych motywów warszawskiej Huty zachęca, by zatrzymać się w niej na dłużej. Miejsce, w którym bogactwo smaków łączy się z przyjaznym klimatem do spotkań i pracy.

Hala Hutnik icon
Hala Hutnik background pattern
Sprawdź Aktualności
Galeria Mlociny loupe icon

Smaczna kuchnia w Galerii Młociny

W Hali Hutnik możesz spróbować najróżniejszych smaków i form podawania jedzenia. Otoczenie sprzyja próbowaniu nowych smaków w gronie znajomych i rodziny. Ale to też świetne miejsce do zorganizowania spotkania biznesowego. Jakie restauracje warto odwiedzić w Hali Hutnik Galerii Młociny?

Burgery i hot-dogi

Jeśli masz ochotę na dobre jedzenie w stylu amerykańskim, odwiedź Pasibusa. To sieć burgerowni nawiązująca do popularnego street foodu, a lokal w Galerii Młociny będzie ich drugim lokalem w Warszawie. W ofercie znajdują się przede wszystkim burgery w różnych odsłonach, z autorskimi sosami, a ponadto pyszne oryginalne przekąski, takie jak kulki serowe czy Pasi bataty. Restauracja rozsławiło także Pasi Piwko. Tego trzeba spróbować!

Kuchnia karaibska i hawajska

Jeśli chcesz spróbować nieodkrytych dotąd smaków kuchni karaibskiej i hawajskiej, koniecznie zajdź do restauracji Buena Vista Social Food. W menu znajdziemy śniadania, przystawki, sandwiche, zupy, dania główne, desery oraz bar z napojami. Daniem popisowym lokalu jest hawajskie poke bowl w różnych odsłonach.

Kuchnia włoska

Oczywiście w ofercie restauracyjnej galerii nie może zabraknąć pysznej, lekkiej i świeżej kuchni włoskiej. Odnajdziesz ją w Pesto Cafe, rodzinnej restauracji serwującej pizze, makarony, sałatki i desery rodem z Włoch. Menu zawiera też wiele pozycji z myślą o najmłodszych.

Zdrowa żywność w Galerii Młociny

Moda na zdrową żywność sprawiła, że wielu z nas odżywia się lepiej i bardziej świadomie. To przyczynia się do polepszenia naszego zdrowia i wyglądu, a w efekcie do wydłużenia życia. Ale gdzie można kupić zdrowe, sprawdzone fit produkty? Oczywiście w Galerii Młociny!

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern