Schedule
Watch icon

Dziś: Sklepy Nieczynne | Spotkania i Dania 10-21

30.12

Tak dzieliliśmy się dobrem w 2021 roku!

Za nami bardzo pracowity rok. Nie tylko pod kątem ilości przygotowanych dla naszych klientów akcji i wydarzeń, ale także pod kątem działań na rzecz innych.

W ciągu tego roku wielokrotnie mieliśmy okazję angażować się w ważne inicjatywy lokalne oraz akcje charytatywne. Nie przechodziliśmy obojętnie wobec potrzeb sąsiadów i z ogromną radością wspieraliśmy ich na tyle, ile mogliśmy. A to wszystko dzięki naszym Klientom i Najemcom, którzy pokazali jak wielkie mają serca.

#ZakupydlaSeniora
W marcu pracownicy Biura Dyrekcji Galerii Młociny zorganizowali akcję Zakupy dla Seniora. W ramach akcji, bielańscy Seniorzy mogli zgłaszać chęć zrealizowania dla nich zakupów. Była to odpowiedź na potrzeby seniorów w czasie pandemii, która wielu z nich zmusiła do pozostania w domu. Nasi pracownicy odbierali od Seniorów listę zakupów, a następnie robili niezbędne zakupy i dostarczali je bezpośrednio do ich domów.

#ZieloneBielany
7 lipca zlokalizowana w sąsiedztwie Galerii Młociny Fundacja Malwa oficjalnie otworzyła dla swoich podopiecznych ogród. Na ten cel Galeria Młociny przekazała 10 000 zł. Dzięki tym środkom został sfinansowany zakup roślin do ogrodu, kompostowników oraz podstawowych narzędzi do pracy w ogrodzie, a podopieczni Fundacji zyskali miejsce, w którym mogą wypoczywać i miło spędzać czas.
10 000 zł trafiło również do Szkoły Podstawowej nr 369 znajdującej się przy ulicy Stanisława Przybyszewskiego. Środki zostały przekazane na zakup roślin i sadzonek do ogródka edukacyjnego, o który dbają uczniowie pod czujnym okiem nauczycieli.

#TonaKarmy
Dzięki ogromnej hojności naszych klientów mogliśmy przekazać aż tonę karmy, podwarszawskim schroniskom dla zwierząt. Był to efekt zbiórki, którą prowadziliśmy w naszej galerii. Oprócz pokarmu zebrano także wiele zabawek, koców i preparatów na kleszcze. Zbiórce towarzyszyła niezwykłą wystawa edukacyjna, promująca adopcję zwierząt oraz prezentująca efekty „metamorfoz” adopciaków. Właściciele zwierzaków przesłali nam zdjęcia swoich pupili przed i po adopcji. Dzięki temu mogliśmy pokazać wszystkim osobom odwiedzającym galerię, jak bardzo można odmienić los zwierzaków.

#HutnikWarszawa
W roku 2021 Galeria Młociny została jednym ze sponsorów Dumy Bielan czyli klubu sportowego Hutnik Warszawa. Ta współpraca zaowocowała również wieloma ciekawymi inicjatywami sportowymi – przedstawiciele klubu są częstymi gośćmi naszej galerii organizując dla naszych klientów szereg aktywności sportowych.

#DzieńwGaleriiMłociny
We współpracy z naszymi Najemcami zorganizowaliśmy dla podopiecznych bielańskiego Domu Dziecka „Nasz Dom” dzień w Galerii Młociny. Na dzieciaki czekał seans filmowy w Multikinie, turniej gry w kręgle i pizza, a także torby pełne niespodzianek. Młodsi podopieczni otrzymali od galerii również wyprawki szkolne.
Dziękujemy naszym Najemcom: Multikino, MK Bowling, Świat Zabawek, The Body Shop, Flying Tiger, Empik.

#Wolontariat
Wraz z naszymi koleżankami i kolegami z firmy EPP, która jest współwłaścicielem Galerii Młociny, mieliśmy okazję ponownie wesprzeć Fundację Malwa. Nasi wolontariusze pojawili się w budynku Fundacji, aby odmalować i posprzątać pokoje, do których na początku roku 2022 wprowadzą się podopieczni. Naszych wolontariuszy licznie wsparli Najemcy Galerii Młociny.
Dziękujemy: MK Bowling, Multikino, Super-Pharm, Gorąco Polecam, Pasibus, Tel Aviv, Nalewak, The Body Shop, Thai Wok.

#SzlachetnaPaczka
W grudniu dołączyliśmy do projektu Szlachetnej Paczki – nasi klienci oraz pracownicy naszych sklepów po raz kolejny pokazali, jak wielkie mają serca. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu kolejne szczęście zostało przekazane – tym razem dla rodziny Pani Kasi z Pułtuska!

Sklep RTV EURO AGD przekazał lodówkę i odkurzacz – lodówka się psuła i ciekła z niej woda, a odkurzacza rodzina nie posiadała. Sklepy Wojas, Deichmann, Kappahl, Lee Cooper, eobuwie, przekazały odzież i buty dla całej rodziny. Część darów pochodziła ze zbiórek pracowników. Sklepy Dealz i Super-Pharm przekazały środki czystości: m.in. kapsułki do prania, środki higieny osobistej, mydła i żele do mycia, szczoteczki i pasty do zębów, płyny do czyszczenia podłóg, kuchni i łazienki oraz pieluchy dla najmłodszej córki Pani Kasi. Sklep Świat Zabawek przekazał produkty szkolne: m.in. komplety zeszytów, piórniki, bloki, teczki, plecak itp. Sklep Homla przekazał produkty wyposażenia mieszkania: ręczniki, koc, zestawy pościeli dla całej rodziny itp. Sklepy The Body Shop, Kontigo, Puccini, Wittchen, Świat Zabawek, przekazały szczególne upominki: zestawy kosmetyków dla całej rodziny, wymarzoną przez jedną z dziewczynek lalkę monster high, upragnionego interaktywnego konika, torebkę, szaliki i czapki. Pracownicy Biura Dyrekcji również dołożyli swoją cegiełkę do paczki. Młodsza córka Pani Kasi otrzymała wózek, a Pani Kasia kurs prawa jazdy jako wsparcie w poszukiwaniu pracy. Dodatkowo do paczki dołożyliśmy produkty żywnościowe.

#GodzinyCiszy
W 2021 roku, z myślą o osobach o wysokiej wrażliwości na bodźce takie jak światło czy dźwięki oraz klientach lubiących robić zakupy w ciszy i spokoju, wprowadziliśmy w naszym centrum godziny ciszy. W każdy wtorek, w godzinach 15:00-18:00 wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, przygaszamy światła, wyłączamy muzykę, a ogłoszenia głosowe ograniczamy do minimum.

 

W roku 2021 zaangażowaliśmy się również w wiele innych akcji lokalnych, wspierających naszych bielańskich sąsiadów. Regularnie gościmy u siebie Stowarzyszenie Ulica Dzielnica Stolica. U nas mieszkańcy Bielan mogli wziąć udział w spisie powszechnym i bezpłatnych konsultacjach zdrowotnych. Sponsorowaliśmy nagrody w konkursie na wybór nazwy placu Zabaw przy Stawach Brustmana, nasz garbus odwiedził również rodzinny piknik Bielańskie Granie 2021.

W naszym centrum swoje stałe miejsce mają Fundacja Jestem Mamą oraz krwiobus klubu HDK Dar Serca. W tym roku uruchomiliśmy również strefę bookcrossingu. Nadal pozostajemy galerią przyjazną zwierzakom i rowerom!

Dziękujemy za ten wspólny rok dzielenia się dobrem!

 

Sprawdź Aktualności

Najnowsze aktualności

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern