Sprawdź Aktualności
Parking - Galeria Młociny ScheduleKarta Podarunkowa
Watch icon

Dziś: Sklepy Nieczynne | Spotkania i Dania 10-21

Parking

Ponad 2000 miejsc parkingowych dla klientów naszego warszawskiego centrum handlowego, w tym dedykowane miejsca dla motocyklistów i rowerzystów oraz do ładowania samochodów elektrycznych. System parkingowy zintegrowany z aplikacją mobilną ułatwia korzystanie z parkingu oszczędzając czas i sprawiając, że zakupy stają się jeszcze przyjemniejsze.

Nowoczesny parking w Galerii Młociny

Największe warszawskie centrum handlowe Galeria Młociny oferuje swoim Klientom nowoczesny i przestronny parking. To jednocześnie parking strzeżony na warszawskich Bielanach dostępny dla ich mieszkańców. Czym wyróżnia się na tle innych?

Duży parking na Bielanach

Korzystanie z naszego parkingu jest o wiele prostsze ze względu na wprowadzenie automatycznych systemów parkingowych, na przykład systemu zajętości miejsc parkingowych, które można zintegrować z aplikacją mobilną na swoim urządzeniu. Ponadto zapisując w mobilnej aplikacji swój numer rejestracyjny, o wiele łatwiej znajdziemy go później na parkingu. W jaki sposób? Otóż miejsce parkingowe, na którym znajduje się nasz samochód, wskaże nam nawigacja w aplikacji bądź w info kiosku na pasażu galerii. Wszystko po to, by zaoszczędzić Twój czas i uprzyjemnić zakupy. System parkingowy Galerii Młociny zapewnia też maksimum wygody przy wjeździe i wyjeździe z parkingu. Szlabany wjazdowe otworzą się automatycznie po zeskanowaniu tablicy rejestracyjnej naszego pojazdu. Znajduje się tu ponad 2000 miejsc parkingowych objętych monitoringiem, w tym specjalnie przygotowane miejsca dla rowerów i motocykli oraz stacje do ładowania samochodów elektrycznych.

Stacja ładowania samochodów elektrycznych w Warszawie

Na parkingu Galerii Młociny na warszawskich Bielanach można nie tylko zostawić swój pojazd pod nadzorem. Proponujemy także skorzystanie ze stacji ładowania samochodów elektrycznych, których na naszych drogach pojawia się coraz więcej. Bezobsługowy system parkingowy bardzo ułatwia poruszanie się po nim oraz korzystanie ze stacji ładujących dla pojazdów elektrycznych. Dzięki nim Twój samochód nie rozładuje się w dłuższej trasie, lecz bezproblemowo dowiezie Cię do celu!

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern