Watch icon

Dzisiaj Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-23

Parking

Ponad 2000 miejsc parkingowych dla klientów naszego warszawskiego centrum handlowego, w tym dedykowane miejsca dla motocyklistów i rowerzystów oraz do ładowania samochodów elektrycznych. System parkingowy zintegrowany z aplikacją mobilną ułatwia korzystanie z parkingu oszczędzając czas i sprawiając, że zakupy stają się jeszcze przyjemniejsze.

Ponad 2000 miejsc parkingowych dla klientów naszego warszawskiego centrum handlowego, w tym dedykowane miejsca dla motocyklistów i rowerzystów oraz do ładowania samochodów elektrycznych. System parkingowy zintegrowany z aplikacją mobilną ułatwia korzystanie z parkingu oszczędzając czas i sprawiając, że zakupy stają się jeszcze przyjemniejsze. System parkingowy Galerii Młociny został zaprojektowany z myślą o wygodzie klientów. Szlabany wjazdowe otwierają się automatycznie, po zeskanowaniu tablicy rejestracyjnej pojazdu. Każde miejsce parkingowe jest objęte monitoringiem, co zapewnia bezpieczeństwo pozostawionego na czas zakupów auta. Integracja systemu parkingowego z aplikacją mobilną galerii zapewnia klientom wiele udogodnień. Dodanie numeru rejestracyjnego auta do swojego konta w aplikacji, ułatwi znalezienie go na parkingu. Miejsce pozostawienia pojazdu wskaże nawigacja w aplikacji bądź w info kiosku znajdującym się na pasażu.

Cennik

 • CZAS PARKOWANIA

  OPŁATA

 • 1 godzina

  bezpłatna

 • 2 godzina

  bezpłatna

 • 3 godzina

  3 PLN*

 • 4 godzina

  3 PLN

 • 5 i każda kolejna godzina

  5 PLN

*za zakupy zrobione w Galerii Młociny, na kwotę min. 100 zł w dniu parkowania trzecia godzina parkingu jest gratis!
Paragony należy okazać w jednym z punktów:
1) Punkcie Info Galerii Młociny na poziomie 0 – czynny w godzinach 10:00-22:00 (poniedziałek – sobota) oraz 10:00 – 21:00 (niedziele handlowe),
2) Biurze parkingu na poziomie -0,5 – czynny w godzinach 8:00-00:00 (niedziela – czwartek) oraz 8:00-02:00 (piątek-sobota).

Klientom Klubu Zdrofit przysługują 3 godziny bezpłatnego parkowania. Walidacji biletu w punkcie info oraz w biurze parkingu można dokonać po okazaniu opieczętowanej kartki, którą klienci otrzymują w recepcji klubu.

Regulamin

 1. Regulamin
Pobierz PDF regulaminu

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern