Harmonogram wydarzenia prezentuje się następująco:
Lipiec 2026 – Treningi przygotowawcze (start już 13.07.2026 r.) Zajęcia odbywają się regularnie od poniedziałku do czwartku w godzinach 10:30–12:00. Dla osób, które nie mogą pojawić się w tygodniu, przygotowaliśmy dodatkowy termin w niedziele w godzinach 18:00–19:00.
Sierpień 2026 – Turnieje i rywalizacja
W sierpniu przejdziemy do fazy pucharowej. Drużyny będą zbierać punkty w turniejach, które odbędą się w dniach: 2, 9, 16 oraz 23 sierpnia 2026 r.
30 sierpnia 2026 – Wielki Finał
Zwieńczeniem całego cyklu będzie uroczysty finał. Na najlepszych zawodników czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe wyróżnienia!
Jak możecie zapisać swoje pociechy? Rejestracja prowadzona jest wyłącznie stacjonarnie w Galerii Młociny. Wystarczy podejść bezpośrednio do animatora przy Skywallu i zgłosić chęć udziału. Pamiętajcie, że liczba miejsc w drużynach jest ograniczona, dlatego warto podjąć decyzję jak najszybciej. Do zobaczenia na ścianie wspinaczkowej!