Sprawdź Aktualności
telekomunikacja - Galeria Młociny ScheduleKarta Podarunkowa
Watch icon

Dziś: Sklepy Nieczynne | Spotkania i Dania 10-21

telekomunikacja

Punkt usług telekomunikacyjnych najpopularniejszych operatorów sieci komórkowych w naszym kraju. W warszawskiej Galerii Młociny znajdziesz pomoc w zakresie usług teleinformatycznych, a także punkty sprzedaży akcesoriów do smartfonów.

broccoli pattern
loupe icon

Usługi telekomunikacyjne w Galerii Młociny

W Galerii Młociny na Bielanach nie zabrakło miejsca na liczne punkty usług telekomunikacyjnych oraz punkty sprzedaży akcesoriów do smartfonów. Znajdziesz tu pomoc z zakresu obsługi swojego telefonu, a także dokupisz niezbędne, oryginalne dodatki do smartfona bądź skorzystasz z dodatkowych usług internetowych. Obecność wielu tego typu punktów w jednym miejscu bardzo ułatwia szybkie dotarcie do każdego z nich. Udogodnieniem są również dogodny dojazd, dłuższe godziny otwarcia oraz duży, wygodny parking.

Punkt usług telekomunikacyjnych na Bielanach

W warszawskiej Galerii Młociny na Bielanach możesz znaleźć liczne punkty usługowe i sklepy najbardziej znanych operatorów komórkowych i producentów smartfonów, w których uzyskasz niezbędną pomoc i odpowiedź na każde pytanie dotyczące oferty i produktów. Należą do nich: salon Orange, Plus, Play, T-Mobile, a także UPC, Telakces.com oraz Mi Store Xiaomi.

Salony sprzedaży akcesoriów do smartfonów

W sklepie „Telakces.com” możesz zaopatrzyć się w szereg dodatków i akcesoriów do smartfonów wielu marek. To tutaj kupisz między innymi etui, folie i szkła ochronne na ekran, ładowarki i stacje dokujące, nośniki pamięci, uchwyty samochodowe do smartfonów, akcesoria audio, baterie i powerbanki oraz inne dodatki i akcesoria GSM.

Sklep Xiaomi w Warszawie

Marki Xiaomi chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Firmę tę założył w roku 2010 przedsiębiorca Lei Jun, któremu zależało na stworzeniu produktu wysokiej jakości, dostępnego w atrakcyjnej cenie. Punkt „Mi Store Xiaomi” w Galerii Młociny oferuje oryginalne produkty marki Mi i Redmi, zarówno smartfony, jak i oprogramowania do nich, oraz inne usługi internetowe. Oprócz tego w ofercie można znaleźć telewizory, przystawki STB, produkty z serii Mi Ecosystem, w tym inteligentne urządzenia AGD i urządzenia ubieralne. Tutaj również znajduje się serwis Xiaomi, w którym możesz zgłosić usterkę swojego urządzenia i zostawić go do naprawy bądź wymiany.

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern