Watch icon

Dzisiaj Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

Menya Musashi

Menya Musashi: Japonia jest o krok od Ciebie.

Pierwszy ramen shop Menya Musashi został otwarty w 1996 roku w jednej z najbardziej luksusowych i modnych dzielnic Tokio - Aoyama. Wielki sukces restauracji natychmiast podniósł kulturę ramen na nowy poziom.

Ramen stał się niezastąpionym daniem na stołach Japończyków, a niska cena i pożywne składniki sprawiły, że zyskał on popularność daleko poza granicami Japonii.

Obecnie restauracje sieci Menya Musashi Ramen Shop znajdują się w Japonii, Singapurze, Chinach, Tajlandii, Malezji, Wietnamie, na Hawajach, Tajlandii i na Ukrainie.

Z założenia Ramen Shop ma być uniwersalną restauracją, gdzie można przyjść na szybki lunch czy spędzić czas w gronie rodziny, lub posiedzieć ze znajomymi przy piwie, lub koktajlu. Restauracja posiada otwartą na salę kuchnię. Można wybrać miejsce obok i obserwowa

, jak szef kuchni przygotowuje dla Ciebie ramen lub tsukemen.

Menya Musashi czci tradycje dania przygotowywane są według dawnych japońskich przepisów, co gwarantuje doskonałą jakość i oryginalny smak.

Jesienią 2018 roku została otwarta pierwsza restauracja Menya Musashi w Warszawie. Była to pierwsza restauracja w Polsce, jak i w całej Unii Europejskiej. Już druga restauracja została otwarta w lutym w Gdańsku (FORUM Gdańsk, Targ Sienny 7). Wkrótce będzie uroczyste otwarcie nowej restauracji Menya Musashi w Warszawie (Galeria Młociny, ul. Zgrupowania AK Kampinos 15).

Jeżeli jesteś koneserem tradycyjnej kuchni japońskiej czy po prostu chcesz bliżej poznać kulturę gastronomiczną tego wyjątkowego kraju, zachęcamy rozpocząć tę niesamowitą podróż z najlepszymi! Ramen Shop Menya Musashi!

/app/uploads/wayfinder/url_witryna/3273.jpg shop image

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:
Od 10:00 Do 22:00
Wtorek:
Od 10:00 Do 22:00
Środa:
Od 10:00 Do 22:00
Czwartek:
Od 10:00 Do 22:00
Piątek:
Od 10:00 Do 22:00
Sobota:
Od 10:00 Do 22:00
Niedziela:
Od 10:00 Do 21:00
Pokaż na mapienavigation arrow
Galeria Mlociny shop pattern

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern