Watch icon

Dzisiaj Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

MI STORE XIAOMI

Poznaj Xiaomi.
Firmę Xiaomi założył w 2010 roku Lei Jun, przedsiębiorca wierzący w to, że wysokiej jakości technologia nie musi kosztować fortuny. Stąd też wizją naszej firmy jest „innowacyjność dla każdego”. Wierzymy, że doskonałe produkty wytwarzane z użyciem najnowszej technologii powinny być dostępne dla wszystkich. Opracowujemy wyjątkowe urządzenia, oprogramowanie i usługi internetowe dla fanów marki Mi oraz z ich pomocą. Bierzemy pod uwagę ich opinie przy rozwijaniu naszej oferty, na którą obecnie składają się smartfony Mi oraz Redmi, telewizory i przystawki STB, a także produkty z serii Mi Ecosystem, obejmującej między innymi inteligentne akcesoria AGD i urządzenia ubieralne.
Przede wszystkim dla fanów – to nasza dewiza. To zagorzali fani marki Mi wyznaczają kierunek naszego działania i to spośród nich wywodzi się znaczna część obecnych pracowników firmy Xiaomi. Wszyscy dążymy do perfekcji z taką samą determinacją, nieustannie udoskonalając i usprawniając nasze produkty, by zapewnić użytkownikom jak najlepsze doznania. Nie boimy się też testować nowych pomysłów i sprawdzać granic własnych możliwości. 
To przede wszystkim dzięki naszemu zaangażowaniu i zaufaniu w potęgę innowacyjności, a także wsparciu ze strony fanów marki, jesteśmy w stanie oferować unikalne produkty Mi.
Polub nasz profil, bądź na bieżąco, dziel się swoimi opiniami i pomóż nam zmieniać świat!

Telefon: 575228661

/app/uploads/wayfinder/url_witryna/3144.jpg shop image

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:
Od 10:00 Do 22:00
Wtorek:
Od 10:00 Do 22:00
Środa:
Od 10:00 Do 22:00
Czwartek:
Od 10:00 Do 22:00
Piątek:
Od 10:00 Do 22:00
Sobota:
Od 10:00 Do 22:00
Niedziela:
Od 10:00 Do 21:00
Pokaż na mapienavigation arrow
Galeria Mlociny shop pattern

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern