Watch icon

Dzisiaj Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

Bank Millennium

Bank Millennium jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem komercyjnym oferującym usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną. Wykorzystując najlepsze tradycje bankowości, z powodzeniem konkuruje we wszystkich segmentach rynku finansowego. Jest bankiem innowacyjnym i stale wprowadza nowe rozwiązania w zakresie bankowości internetowej i mobilnej.

W ofercie Banku znajduje się szereg produktów i usług zarówno dla klientów indywidulanych, jak i firmowych. W zależności od potrzeb klienci indywidualni mogą skorzystać na atrakcyjnych warunkach m.in. z pożyczki gotówkowej i konsolidacyjnej, kredytu hipotecznego (również w ramach programu MdM) czy cieszących się dużym zainteresowaniem Konta 360° i kart kredytowych Millennium Impresja i Millennium Alfa. Mają też dostęp do wielu wygodnych rozwiązań bankowości elektronicznej i szerokiej oferty depozytowej. 

Klienci firmowi – zarówno mniejsze firmy, jak i duże przedsiębiorstwa, znajdą w Banku konta z wygodnym serwisem internetowym i aplikacją mobilną, dzięki którym obsługa rachunków jest możliwa w dowolnym miejscu i czasie, wygodne rozliczenia i wiele możliwości finansowania. Szerokie spectrum produktów pozwala Bankowi towarzyszyć firmie na każdym etapie działalności.

 

Telefon: 801331331

/app/uploads/wayfinder/url_witryna/3086.png shop image

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:
Od 10:00 Do 21:00
Wtorek:
Od 10:00 Do 21:00
Środa:
Od 10:00 Do 21:00
Czwartek:
Od 10:00 Do 21:00
Piątek:
Od 10:00 Do 20:00
Sobota:
Od 10:00 Do 20:00
Pokaż na mapienavigation arrow
Galeria Mlociny shop pattern

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern