Sprawdź Aktualności
salony fryzjerskie - Galeria Młociny ScheduleKarta Podarunkowa
Watch icon

Dziś: Sklepy Nieczynne | Spotkania i Dania 10-21

salony fryzjerskie

Nieoczekiwane wieczorne wyjście? Tutaj możesz zarówno uzupełnić imprezową garderobę, jak i zadbać o swój wygląd oraz samopoczucie. To oferta dla klientów, którzy chcą wyglądać modnie i stylowo. Salony fryzjerskie w Galerii Młociny są zawsze blisko, zawsze po drodze.

broccoli pattern
loupe icon

Salony fryzjerskie w Galerii Młociny

Salony fryzjerskie w Galerii Młociny oferują kompleksową obsługę i zawsze są po drodze, otwarte w dogodnych godzinach, z łatwym dojazdem i dostępnym parkingiem na terenie galerii. Teraz możesz zadbać o swoje włosy i fryzurę, gdy dostaniesz zaproszenie na imprezę, przed ważniejszymi wydarzeniami w życiu lub po prostu zechcesz poprawić swoje samopoczucie.

Salon fryzjerski na Bielanach

W Galerii Młociny możesz skorzystać z usług najlepszych salonów fryzjerskich w Warszawie. W ich ofercie znajdziesz zarówno fryzjera damskiego, męskiego, jak i dziecięcego. Doświadczeni fryzjerzy pomogą dobrać długość włosów, kolor i fryzurę tak, aby zadowolić każdą Klientkę i Klienta, także tych najmłodszych.

Dobry salon w Warszawie

Jednym z salonów fryzjerskich znajdujących się w Galerii Młociny jest „Hair Styling Team”. To sieć salonów, która pojawiła się na rynku w 2007 roku. Ich motto brzmi: „Fryzjerstwo jest naszą pasją”. Dlatego podchodzą bardzo indywidualnie do każdego Klienta, pamiętając, że każde włosy są inne i wymagają innego podejścia. Załoga stale się szkoli, dlatego może zaoferować swoim Klientom usługi pielęgnacyjne i fryzjerskie zgodne z najnowszymi trendami. W salonie korzysta się wyłącznie z najlepszej jakości produktów znanych, światowych marek, takich jak L’Oreal Professionnel, Kerastase czy Kevin Murphy.
Drugi salon fryzjerski, który warto odwiedzić w naszej galerii, to „Jean Louis David”. To salony łączące w sobie modę i urodę. Wszystkie proponowane fryzury są odzwierciedleniem najnowszych, światowych trendów. W tym salonie fryzjerstwo to prawdziwa sztuka połączona z profesjonalizmem i najlepszymi technikami obcinania włosów. Dlatego właśnie tutaj możemy z pełnym zaufaniem oddać się w ręce profesjonalistów i czekać na efekt zapierający dech w piersiach.

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern