Wyjątkowy Dzień Mamy z Verona
Podaruj Mamie biżuterię, która wyrazi więcej niż słowa! Sprawdź nasze inspiracje!
Maj w Multikinie w Galerii Młociny to wyjątkowa propozycja dla miłośników kultury wysokiej. Bez opuszczania Warszawy możesz przenieść się do najsłynniejszych oper i galerii świata, ciesząc się doskonałą jakością obrazu i dźwięku.
Najważniejsze wydarzenia artystyczne w maju:
90. urodziny Pavarottiego (17 maja): Wyjątkowy koncert z Arena di Verona. Na ekranie pojawią się legendy: Andrea Bocelli, Plácido Domingo i José Carreras, a dzięki technologii „zobaczymy” samego Luciano Pavarottiego.
„La Traviata” Giuseppe Verdiego (24 maja): Ponadczasowa historia miłości w nowoczesnej oprawie wizualnej, wzbogacona o projekcje inspirowane dziełami z Galerii Uffizi.
„Caravaggio. Arcydzieła niepokornego geniusza” (25 i 27 maja): Dokumentalna podróż śladami wielkiego reformatora malarstwa, który postawił na surowy realizm i emocje.
Doświadcz magii opery i sztuki w komfortowych fotelach Multikina. Wielki ekran sprawi, że poczujesz się, jakbyś siedział w pierwszym rzędzie Arena di Verona.
Szczegółowy repertuar oraz bilety dostępne są na stronie www.multikino.pl, w aplikacji mobilnej oraz w kasach kina w Galerii Młociny.
Marzysz o kinowym seansie, podczas którego poczujesz się tak wygodnie, jak na własnej kanapie? Odwiedź Multikino w Galerii Młociny w Warszawie. To jedyne miejsce w Warszawie, gdzie każda sala wyposażona jest w luksusowe, elektrycznie sterowane fotele dostępne bez żadnych dopłat. Sam (…)