Sprawdź Aktualności
Pokoje matki z dzieckiem - Galeria Młociny ScheduleKarta Podarunkowa
Watch icon

Dziś: Sklepy Nieczynne | Spotkania i Dania 10-21

Pokoje matki z dzieckiem

Pokój dla matki z dzieckiem w Galerii Młociny

Doskonale rozumiemy, że do galerii handlowej przychodzą całe rodziny, z dziećmi w różnym wieku. Niektóre z nich potrzebują strefy zabaw, inne natomiast spokojnego miejsca, w którym będą mogły zostać nakarmione, przewinięte lub uśpione. Z myślą o potrzebach świeżo upieczonych mam w warszawskiej Galerii Młociny powstał specjalny pokój dla matki z dzieckiem. Czym wyróżnia się to pomieszczenie? Jak jest wyposażone?

Pokój matki w Galerii Młociny

Nie da się ukryć, że galeria handlowa to miejsce głośne, tłoczne, w którym wiele się dzieje. Tymczasem mama oraz maleństwo potrzebują w ciągu dnia chwili ciszy i spokoju, by wspólnie odpocząć. Zbyt długie przebywanie w hałasie może negatywnie wpłynąć na maluszka, przez co stanie się niespokojny i zacznie płakać. Dlatego pokój matki i dziecka w Galerii Młociny to idealne miejsce odosobnienia, gdzie można zająć się maleństwem bez rozpraszania i wzroku innych Klientów galerii.

Pokój dla dziecka w Galerii Młociny

Pokój dla matki z dzieckiem został odpowiednio przystosowany do potrzeb małego dziecka. Można tu swobodnie nakarmić piersią niemowlaka, zmienić pampersa na specjalnym przewijaku i zadbać o jego higienę oraz komfort. Pokoje dla matki z dzieckiem są zamykane, dzięki czemu zapewniają maksimum prywatności i spokoju. Dzięki tym pomieszczeniom młoda mama może swobodnie przyjechać z maluchem na zakupy, nie obawiając się o to, że po godzinie lub dwóch będzie musiała w pośpiechu wracać, by przewinąć lub nakarmić dziecko. Teraz wystarczy, że zabierze niezbędne akcesoria i skorzysta z pokoju dla matki z dzieckiem na terenie galerii, a następnie będzie mogła swobodnie kontynuować zakupy z zadowolonym maluszkiem.

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern