Sprawdź Aktualności
Ogródek zabaw dla dzieci - Galeria Młociny ScheduleKarta Podarunkowa
Watch icon

Dziś: Sklepy Nieczynne | Spotkania i Dania 10-21

Ogródek zabaw dla dzieci

Ogródek zabaw dla dzieci w Galerii Młociny

Lato to piękna pogoda, słońce i nieodparta chęć zabawy na świeżym powietrzu. Dobrze to rozumiemy, dlatego dla naszych najmłodszych Klientów przygotowaliśmy na terenie warszawskiej Galerii Młociny przestronny i nowoczesny ogrodowy plac zabaw. To wyjątkowe miejsce na mapie Bielan, jeśli chodzi o place zabaw dla dzieci. Piękny ogród zachwyci nie tylko dzieci, ale i dorosłych. A w jego sercu świetnie wyposażony plac zabaw na powietrzu.

Ogrodowy plac zabaw na Bielanach

Ogródek z placem zabaw dla dzieci tuż przy centrum handlowym to dotąd niespotykane rozwiązanie. Nam jednak zależy, by maluchy dobrze kojarzyły przyjazdy do galerii i miały w niej miejsca, które również one zechcą odwiedzić i spędzić w nich trochę czasu. Bez wątpienia ogrodowy plac zabaw jest właśnie takim miejscem! Takie rozwiązanie ma też sporo praktycznych atutów. Rodzice wybierający się na dłuższe zakupy do Galerii Młociny nie muszą już martwić się, co przez ten czas zrobić ze swoimi pociechami. Nie mają też poczucia, że zaniedbują potrzeby swoich dzieci. W jednym miejscu można zrobić zakupy, załatwić inne ważne sprawy, zjeść wspólny obiad, a wreszcie pobawić się na placu zabaw, korzystając z pięknej, słonecznej pogody. To świetna perspektywa na udany, rodzinny dzień!

Rzeźba Izabeli Bołoz w Galerii Młociny

Plac zabaw w ogrodzie w Galerii Młociny wyróżnia jeszcze jedna rzecz. To tu, konkretnie na tarasie Galerii, swoje miejsce znalazła wyjątkowa rzeźba autorstwa Studia Izabeli Bołoz. To fantazyjne połączenie dzieła sztuki, rzeźby i interaktywnej instalacji oraz strefy wypoczynku i zabawy dla dzieci. Najbardziej ciekawym i charakterystycznym punktem tego dzieła jest gigantyczne, żółte wiadro, z którego wylewa się niebieska farba. Wypływająca farba stanowi jednocześnie zjeżdżalnię dla dzieci! Rączka wiadra służy do podciągania się, natomiast jego denko to drabinka do wspinaczki. Częścią instalacji jest także wielki pędzel, jakby porzucony przez malarza, który stanowi miejsce do siedzenia dla dzieci i rodziców. Z kolei niebieskie kleksy farby z narysowanymi cyframi zachęcają do gry w legendarne klasy. Całość niezwykle pobudza dziecięcą wyobraźnię i ubarwia z pozoru zwykłą zabawę na placu zabaw. Rzeźba Izabeli Bołoz w ogródku zabaw Galerii Młociny czyni to miejsce jedynym w swoim rodzaju.

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern