Sprawdź Aktualności
Kids Play dla dzieci - Galeria Młociny ScheduleKarta Podarunkowa
Watch icon

Dziś: Sklepy Nieczynne | Spotkania i Dania 10-21

Kids Play dla dzieci

W naszym Centrum ruszył nowy KIDS PLAY czyli miejsce zabaw dla dzieci. Na dzieciaki czekają ekrany interaktywne z zabawnymi quizami, elektroniczne wersje popularnych planszowych gier, miękkie, kolorowe bryły, miejsca do rysowania, liczenia, skakania lub po prostu odpoczywania. Plac zabaw dostępny jest zupełnie bezpłatnie dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

Regulamin promocji Kids Play

Kids Play w Galerii Młociny

Galeria Młociny to miejsce przyjazne także dla najmłodszych, którzy przyjeżdżają z rodzicami na zakupy. Play Kids – strefa zabaw dla dzieci – to idealne miejsce dla najmłodszych w centrum handlowym na Bielanach. Tutaj możesz zostawić swoją pociechę, a my zagwarantujemy jej świetną zabawę połączoną z nauką i bezpieczeństwo, w czasie gdy będziesz odpoczywać po zakupach.

Centrum zabaw dla dzieci Kids Play

Dlaczego strefa dla dzieci Play Kids jest tak wyjątkowa? To niezwykłe, nowoczesne miejsce, w którym dzieci w różnym wieku mogą połączyć zabawę i naukę. Różnorodność dostępnych gier, zabaw i quizów sprawia, że bez względu na wiek każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie i na pewno szybko się nie znudzi. Dzieci w wieku od 4 do 12 lat mogą korzystać z placu zabaw zupełnie bezpłatnie.

Sala zabaw dla dzieci na Bielanach

W strefie Play Kids przygotowano interaktywne ekrany z zabawnymi quizami, planszowe gry znane i lubiane na całym świecie w formie elektronicznej, ale też strefę ruchu z miękkimi bryłami dla najbardziej energicznych oraz miejsce do rysowania dla małych artystów. Znajduje się tu też strefa odpoczynku, w której można usiąść i po prostu się zrelaksować. Oprócz tego w dniach od 23 maja do 31 grudnia 2019 roku zorganizowano specjalną loterię dla małych użytkowników strefy Play Kids, którzy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody za najlepsze wyniki w grach edukacyjnych. Szczegółowe informacje dotyczące organizatorów loterii, jej zasad i możliwych do wygrania nagród można znaleźć w regulaminie Loterii Promocyjnej Kids Play w Galerii Młociny, który jest dostępny na naszej stronie internetowej. Nowoczesna sala zabaw Kids Play to miejsce uwielbiane przez najmłodszych. W naszej galerii każdy znajdzie coś dla siebie – i starszy, i młodszy!

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern