Schedule
Watch icon

Dziś: Sklepy Nieczynne | Spotkania i Dania 10-21

karuzela

Przyjazna i jasna przestrzeń stworzona z myślą o rodzinnych wypadach. Doskonała do spędzania radosnych chwil przy wspólnym stole i podczas zabawy. Rozrywka dla całej rodziny na najwyższym poziomie. Dzieci w wieku od 4 do 12 lat zapraszamy do rodzinnej karuzeli na Bielanach, innowacyjnej strefy zabawy, kreacji i nauki

karuzela icon
karuzela background pattern
Sprawdź Aktualności
Galeria Mlociny loupe icon

Karuzela w Galerii Młociny, czyli coś dla ciała i ducha

Karuzela to wyjątkowe miejsce w warszawskiej Galerii Młociny, które zaprasza całe rodziny. To właśnie tu można spędzić miło czas przy pysznym posiłku lub zabawie w strefie dziecka, nie tylko pomiędzy zakupami. Znajdziesz tu wiele restauracji serwujących dania różnych kuchni świata, a także lodziarnie i kawiarnie z pysznymi deserami i napojami. To również idealne miejsce dla każdego, kto chce przegryźć coś smacznie i szybko.

Najlepsze lody w Warszawie

Lody to uwielbiany przez dzieci i dorosłych deser idealny na gorące, letnie dni. Zapraszamy do Galerii Młociny, aby spróbować najlepszych lodów w Warszawie, wykonanych tradycyjną metodą, ale w mało tradycyjnych smakach!

Bary szybkiej obsługi

Gdy przychodzimy do galerii na szybkie zakupy, możemy chcieć też szybko „wrzucić coś na ruszt”. W takiej sytuacji proponujemy ofertę znanych na całym świecie barów szybkiej obsługi serwujących kuchnię amerykańską: McDonald’s, KFC oraz Burger King. W zależności od potrzeby możesz zjeść posiłek na miejscu lub zabrać go na wynos.

Najlepsza pizza w mieście

Pyszna, delikatna pizza na cienkim cieście to flagowe danie kuchni włoskiej i jednocześnie ulubione danie Polaków na rodzinne spotkania przy stole. U nas spróbujesz najlepszej pizzy w mieście, przygotowanej z najwyższą starannością, według sprawdzonych receptur.

Pizza Hut w Galerii Młociny

Pizza Hut to lokal, który na polskim rynku istnieje już 25 lat. W tym czasie zdążył bardzo umocnić swoją pozycję wśród najlepszych pizzerii, rozszerzając swoją ofertę o koncept pizzy przygotowywanej w 5 minut. Tak powstała Pizza Hut Express – idealne miejsce dla tych, którzy uwielbiają pizzę, ale nie lubią na nią zbyt długo czekać.

Pyszne kanapki ze świeżych składników

Jeżeli zgłodniałeś w trakcie zakupów jeszcze przed porą obiadową, w Galerii Młociny możesz znaleźć także lokale serwujące pyszne, świeże kanapki idealne na śniadanie lub lunch.

Ciekawe menu Subway

Subway to przede wszystkim świeżość – pieczywo wypiekane na miejscu przez cały dzień, chrupiące warzywa oraz aromatyczne wędliny, a całość doprawiona Twoim ulubionym sosem. I to wszystko bez zbędnej ilości niezdrowego tłuszczu.

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern