Watch icon

Dzisiaj Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

20.11

Wystawa czasowa "Zwierzaki Dziwaki"

Co w trawie piszczy? Zwierzaki Dziwaki!
Wystawa edukacyjna w Galerii Młociny

Z jednym na pewno się z nami zgodzicie – mało kto jest świadomy, jak bardzo interesujące stworzenia zamieszkują naszą planetę! Wiemy, że nasi najmniejsi przyjaciele mogą wzbudzać w Was przeróżne emocje, ale gwarantujemy, że poznanie z bliska owadów z całego globu okaże się naprawdę zaskakującym przeżyciem! Co ciekawe, ta niepowtarzalna okazja, by przekonać się, jak niezwykły może okazać się otaczający nas świat zwierząt bezkręgowych, jest na wyciągnięcie Waszej dłoni!

Już od 20 listopada na parterze w Galerii Młociny, tuż obok sklepu Wojas, od poniedziałku do piątku w godzinach 12-20
soboty i niedziele 10-20 odbywać się będzie niezapomniana, edukacyjna wystawa zwierząt bezkręgowych. Zwierzaki Dziwaki to wspaniały sposób na spędzenie czasu wolnego w gronie najbliższych i przekonanie się, co tam w trawie piszczy! Gwarantujemy, że będziecie bardzo zaskoczeni! W ramach wydarzenia znajdziecie u nas terraria z aż 30 gatunkami bezkręgowców, stanowiska edukacyjne dla młodszych i starszych widzów, a także poznacie sekrety życia pod mikroskopem! A tam to się dopiero dzieje!

Na wystawę Zwierzaki Dziwaki Zapraszamy również grupy szkole i przedszkolne. Wstęp jest możliwy po okazaniu biletu, a ceny rozpoczynają się od 8 zł. Organizator umożliwia płacenie kartą oraz gotówką. Pod numerem telefonu 665 841 715 wszystkie grupy zorganizowane mogą dokonać rezerwacji.

To co, widzimy się już niebawem, by wspólnie przekonać się, że zwariowany świat zwierząt jest ciekawszy, niż moglibyśmy przypuszczać?

Najnowsze wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern