ScheduleKarta Podarunkowa
Watch icon

Dziś: Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

01.01   -   31.01

Spotkaj się z naszym stylistą!

Szukasz nowych, modowych inspiracji, a może chcesz całkowicie odmienić swój styl? Umów się ze stylistą, Michałem Karbowskim i dowiedz się jak podkreślić swoje atuty i ukryć niedoskonałości. Poznaj podstawowe zasady, którymi powinna rządzić się Twoja garderoba! Spotkanie jest bezpłatne i nie zobowiązuje do zakupów. Usługa zakupów ze stylistą jest stałą usługą dostępną w naszej galerii.

Dostępne terminy:

Jak umówić się na spotkanie?
Wystarczy skontaktować się z naszym Info Punktem – telefonicznie, pod numerem tel. 22 812 85 36 bądź mailowo pisząc na adres info@galeriamlociny.pl
Podczas rezerwacji terminu spotkania niezbędne jest podanie kontaktowego numeru telefonu.

Michał Karbowski – Stylista, Wizażysta , producent sesji zdjęciowych o zasięgu ogólnopolskim i europejskim. Buduje i zmienia wizerunek osób ufających jego doświadczeniu. W gronie jego Klientów znajdują się członkowie zarządów: Impel S.A., Credit Agricole , Kruk S.A. , Bank Polskiej Spółdzielczości oraz firmy: Kauffland DE, Lufthansa , Gettin Noble Bank, Tefal, Men’sHealth , Women’sHealth , EPP-Poland oraz wiele innych. Pracuje również z ludźmi ze świata filmu. Miał przyjemność spotkać się zawodowo m.in. z Rosanne Arquette, Tye Sheridan, Stevenem Segalem, WitoldemPyrkoszem, Teresą Lipowską.
Od lat współpracuje z działami marketingów różnych firm oraz centrów handlowych, wspiera swoim doświadczeniem ich działania marketingowe i PR. O jego profesjonalizmie świadczy nie tylko ilość Klientów indywidualnych i zbiorowych, ale lata współpracy z tymi samymi firmami, co w tej branży jest rzadkością. Oznacza to jednak pełne zaufanie do Jego pracy.

Sprawdź profil Michała na Facebooku >>
Sprawdź profil Michała na Instagramie >>

Najnowsze wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern