ScheduleKarta Podarunkowa
Watch icon

Dziś: Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

01.09   -   31.12

Zmieniamy się dla ciebie!

„Drodzy użytkownicy aplikacji Młociny Kupujesz i Masz,

Z przyjemnością informujemy Cię o pozytywnych zmianach w regulaminie Programu Promocyjnego z Aplikacją Młociny Kupujesz i Masz!

Od 13 września, będziesz miał/a 7 dni na zarejestrowanie swojego paragonu z zakupów, a wszystkie Złociny zdobyte z tych paragonów będą ważne przez 3 pełne miesiące.

Reagując na opinie naszych klientów wprowadzamy zmiany obowiązujące od 13 września 2023 r.:

Zapisy obowiązujące do 12 września 2023 r.

§6 ust. 2

Rejestracji pod podlegają tylko Paragony fiskalne nie starsze niż 4 dni od daty widniejącej na Paragonie.

§7 ust. 6

Ważność Punktów: Naliczone Punkty tracą ważność po upływie 2 pełnych miesięcy na koniec miesiąca kalendarzowego, licząc od daty rejestracji Paragonu lub daty przyznania dodatkowych Punktów w ramach Programu Promocyjnego, lecz nie dłużej niż do końca trwania Programy Promocyjnego, chyba, że Regulamin Edycji Okresowej wprowadza w tym zakresie inne zasady.

Zapisy obowiązujące od 13 września 2023 r.

§6 ust. 2

Rejestracji pod podlegają tylko Paragony fiskalne nie starsze niż 7 dni od daty widniejącej na Paragonie.

§7 ust. 6

Ważność Punktów: Naliczone Punkty tracą ważność po upływie 3 pełnych miesięcy na koniec miesiąca kalendarzowego, licząc od daty rejestracji Paragonu lub daty przyznania dodatkowych Punktów w ramach Programu Promocyjnego, lecz nie dłużej niż do końca trwania Programy Promocyjnego, chyba, że Regulamin Edycji Okresowej wprowadza w tym zakresie inne zasady.

Chcemy abyś wiedział, że to właśnie potrzeby naszych klientów były inspiracją do wprowadzenia tych zmian. Mamy nadzieję, że dzięki nim korzystanie z aplikacji będzie jeszcze bardziej komfortowe i satysfakcjonujące”.

Sprawdź Aktualności

Najnowsze aktualności

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern