Watch icon

Dzisiaj Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

05.07   -   19.07

Zajęcia fitness na tarasie

W zdrowym ciele zdrowy duch. Oczywiste? Oczywiste, ale w ostatnich miesiącach na pewno trochę zapomniane.
Zaprzyjaźniliście się z kanapą, własną kuchnią i telewizorem? Przychodzimy na ratunek! Przez cały lipiec i sierpień w każdy poniedziałek, wtorek i środę po południu na naszym tarasie będą odbywać się zajęcia fitness: joga, pilates i streching.

Tego rodzaju ćwiczenia wyglądają niepozornie, ale od lat wiadomo, że fantastycznie wpływają na kondycję ciała i postawę. Rozciągnięte i wzmocnione mięśnie pomagają zadbać m.in. o kręgosłup. To nie tylko ćwiczenia fizyczne, ale też nauka prawidłowego oddychania i stabilizacji całego ciała; poprawa samopoczucia, a co za tym idzie – jakości życia.

Dlatego joga, pilates czy rozciąganie są wskazane szczególnie dla osób, które prowadzą stresujący i siedzący tryb życia.

Nasze zajęcia dopasowane są do każdego stopnia zaawansowania. Świetnie bawić się będą zarówno początkujący, jak i zaawansowani.

Oto grafik:
Rozciąganie – poniedziałek o 16:45 i 17:45.
Joga – wtorek o 17:45 i 18:45.
Pilates – środa o 16:45 i 17:45, zajęcia poprowadzi Karolina Majcher Pilates & Fitness

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA TUTAJ [klik]

Zajęcia są darmowe, otwarte (bez zapisów) i trwają po 45 minut, a poprowadzą je najlepsi specjaliści. Macie swoje maty do ćwiczeń? Weźcie je ze sobą. Jeśli nie, dokładnie zdezynfekowane maty będą na Was czekać na miejscu – ich liczba jest ograniczona do 30.

Ponieważ zajęcia prowadzimy na świeżym powietrzu, w przypadku złej pogody będą odwoływane.

Najnowsze wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern