Watch icon

Dzisiaj Sklepy Nieczynne | Spotkania i Dania 10-22

04.07   -   31.08

Wrotkarnia

Chcecie ruszyć się z kanapy? No to jazda!
…Jazda na wrotki, bo już na początku lipca na Młocinach rusza wrotkarnia – zupełnie darmowa przestrzeń dla tych, którzy lubią się trochę poruszać.
Nasza wrotkarnia to tor o powierzchni aż 180 m². Jednocześnie może z niej korzystać aż 25 osób, dlatego zapraszamy Was całą rodziną.
Nie macie swojego sprzętu? To nic, na miejscu jest dostępna wypożyczalnia z 40 parami wrotek w różnych rozmiarach (również tych dziecięcych), a także kaski i ochraniacze. Dla Waszego bezpieczeństwa wszystko – łącznie z ladą przy torze – jest regularnie dezynfekowane. Wrotki są dodatkowo ozonowane, a do kasków udostępniamy Wam czepki flizelinowe.
Nie umiecie jeździć, a bardzo chcielibyście się nauczyć? Żaden problem. W jazdę na wrotkach wkręci Was animator, który chętnie pomoże postawić na torze pierwsze kroki, a także zajmie się atrakcjami dla najmłodszych.

Wiemy, że świat nie kręci się tylko wokół wrotek. Jeśli macie rolki – też gorąco zapraszamy. Nasz tor jest przystosowany również do takiej jazdy!

Wrotkarnia jest otwarta od 4 lipca do 31 sierpnia w godzinach 12:00-19:00.

Regulamin do pobrania >TUTAJ [klik]

Najnowsze wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern