Watch icon

Dziś: Sklepy 10-21 | Spotkania i Dania 10-21

23.06   -   02.07

Targi Produktów Włoskich

Kto nie uwielbia kuchni włoskiej? Zdaje się, że takich osób jest naprawdę niewiele, ponieważ te smaki z powodzeniem rozkochały w sobie tłumy! Nic w tym dziwnego, gdyż słynna, neapolitańska pizza oraz pyszne makarony podawane na mnóstwo różnych sposobów to prawdziwy raj dla każdego podniebienia! Po Jarmarku Regionalnym nadszedł czas na odrobinę włoskiego smaku! Już od 23 czerwca do 2 lipca na placu eventowym w Galerii Młociny (poziom 0) odbędą się Targi Produktów Włoskich, podczas których nie zabraknie wyjątkowych i nietuzinkowych potraw z przeróżnych zakątków Italii. Nadchodzące wydarzenie to idealna okazja, by zakupić zdrową, włoską żywność bez konserwantów i chemii oraz rozkochać się na nowo w niezapomnianych, śródziemnomorskich smakach!

Smakosze z całej Warszawy powinni jak najszybciej udać się na Młociny, by przekonać się, co oznacza prawdziwie włoski raj dla podniebienia! A jak powszechnie wiadomo, Włosi potrafią zaserwować niezapomnianą ucztę smaków!

Najnowsze wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern