Watch icon

Dzisiaj Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

19.11   -   31.01

Wesprzyj grupę Pomocne Bielany

Nadchodzące Święta były inne, ale jak pokazali nasi klienci, to był najlepszy czas, by jeszcze bardziej otworzyć swoje serce. ❤️ Jeżeli nadal chcecie wspierać grupę Pomocne Bielany, to zachęcamy do powiększenia swoich zakupowych koszyków o drobne dary, które zostaną przekazane na rzecz pacjentów, pracowników służby zdrowia oraz osób potrzebujących, które szczególnie w czasie pandemii czekają na naszą pomoc.

Jeżeli chcecie wesprzeć zbiórkę darów na rzecz grupy Pomocne Bielany, wystarczy, że podczas codziennych zakupów kupicie artykuły z listy znajdującej się poniżej. Darów nie musicie pakować ani zawozić – my zrobimy to za Was. Artykuły, które chcecie przekazać możecie zostawić w koszu znajdującym się przy sklepie Biedronka. Kosz jest przez nas regularnie opróżniany, a produkty będą dostarczane do sztabu Pomocnych Bielan. Dzięki pomocy mieszkańców, lokalnych firm i instytucji, dzielni wolontariusze na bieżąco przekazują paczki do szpitali i osób potrzebujących.

Zachęcamy do pomocy i przekazywania niezbędnych produktów:
▪woda w małych butelkach (najlepiej z dzióbkiem),
▪batony energetyczne i słodycze,
▪owoce (jabłka, banany, mandarynki),
▪warzywa (papryka, ogórek)
▪krem tłusty (na przesuszone okolice ust), wazelina kosmetyczna,
▪papier toaletowy i ręczniki papierowe,
▪mydła (tylko w płynie!),
▪balsamy do ciała,
▪szampony,
▪mokre chusteczki i chusteczki higieniczne (mniejsze opakowania),
▪mniejsze ręczniki (nowe lub lekko używane i wyprane w 60 stopniach),
▪jednorazowe podkłady na łóżka,
▪spore torebki strunowe i każde inne (nowe),
▪inne środki higieny

Grupę Pomocne Bielany znajdziecie tu >> [KLIK]

Galeria Młociny uwielbia pomagać. Dlatego odpowiedzieliśmy na apel grupy Pomocne Bielany, która organizuje zbiórkę darów rzeczowych na rzecz personelu i pacjentów Szpitala Bielańskiego. W ten sposób chcemy wyrazić nasze wsparcie dla pracowników służby zdrowia, którzy w tych trudnych czasach dbają o nasze zdrowie, a także wesprzeć chorych, którzy często samotnie muszą pokonywać trudy choroby. W ramach wsparcia zbiórki zakupiliśmy środki higieny osobistej dla pacjentów, którzy często nie mogą liczyć na pomoc bliskich. Do sztabu akcji dostarczyliśmy również artykuły żywnościowe, które trafią do lunchboksów dla załóg karetek oraz pacjentów, którzy nie mogą liczyć na pomoc bliskich.
Dziękujemy sklepom Super-Pharm i Hebe za wsparcie akcji.

Najnowsze wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern