Watch icon

Dzisiaj Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-23:30

12.12

55. #warsztatykawowe z Etno Cafe

Co by było, gdybyś mógł porozmawiać z baristą ETNO CAFÉ Kawiarnie jak równy z równym? Aby jeszcze bardziej przybliżyć Ci świat kawowych cudów, wraz z ETNO CAFÉ tworzymy cykl #warsztatykawowe ETNO CAFE w Hali Hutnik.

Bariści z Etno Cafe nie ukrywają, że kawa to ich pasja. ☕ Wiedzą o niej sporo, ale ciągle poszerzają swoją wiedzę. Wszystko po to, by każdy kubek Twojej kawy był niesamowity! 😍 Swoją kawową wiedzą dzielą się chętnie z naszymi klientami.

Tym razem na warsztat wezmą: MLEKO I KAWĘ. 🥛☕

Wraz z kawowym mistrzem, Karolem Przesmyckim, przeniesiemy się do krainy kawą i mlekiem płynącej. Jak Trener Baristów Etno zareaguje na mleczne propozycje? Czy mleczna kawa zdetronizuje te czarne? Na te pytania uzyskacie odpowiedź już niedługo. Ze spotkania wyjdziecie z wiedzą o tym, jak zrobić dobrą kawę z mlekiem. A czy dodatkowo zostaniemy mlecznymi artystami? Latte Art to specjalność Baristów, zatem… wszystko przed nami! 🤗

Wpadnijcie do nas! Niech aromat kawy wypełni Halę Hutnik w Galerii Młociny! ☕

📅 12 grudnia (środa)
⏰ 19:00-20:30

Liczba miejsc jest ograniczona, na warsztaty obowiązują zapisy. Link do zapisów znajdziecie tu >>

Najnowsze wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern