Watch icon

Dziś: Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

27.08   -   28.08

Warszawski moto weekend z Inter Motors

Hej, jakie plany na ostatni weekend sierpnia? Spędź ten czas z nami w Inter Motors Galeria Młociny, również w niedzielę handlową. Oto, co dla Was przygotowaliśmy:
🔴 Rabat -30% na zakupy przy osiągnięciu progu zakupowego 1000 zł.
* obowiązuje przy zakupie kasków lub odzieży, nie łączy się z innymi promocjami oraz wyprzedażą.
🔴 Każdy, kto kupi u nas cokolwiek – będzie mógł zakręcić przy kasie kołem fortuny i zgarnąć nasze gadżety: plecak, brelok, saszetkę, butelkę lub ręcznik.
🔴 W sklepie będzie czekać na Was refleksometr, bo nie od dziś wiadomo, że refleks w życiu motocyklisty jest bardzo ważny. Odpalimy dla Was konkurs – ten, kto osiągnie najlepszy wynik na refleksometrze wygra kask! Do zabawy będzie mógł dołączyć każdy, ale klasyfikowani po kask będą ci, którzy dokonają dowolnego zakupu w naszym sklepie za minimum 50 zł.
🔴 Pyszne przekąski też będą!
➡ Działamy zarówno w sobotę, jak i niedzielę (handlową) w godz. 10:00 – 22:00.
Motocyklem jest u nas wygodnie, bo wystarczy, że zjedziesz na poziom -0,5, a trafisz na specjalnie wydzielony parking dla motocyklistów.

Najnowsze wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern