Watch icon

Dzisiaj Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

21.01

Turniej gry w kręgle z okazji Dnia Babci oraz Dnia Dziadka!

Wspólnie z MK Bowling przygotowaliśmy niespodziankę dla wszystkich tych, którzy już niebawem będą obchodzić swoje wyjątkowe święto! Serdecznie zapraszamy Babcie i Dziadków z Warszawy i nie tylko na turniej gry w kręgle, podczas którego zagwarantujemy obecnym miło, a przede wszystkim aktywnie spędzone popołudnie w gronie znajomych. Wydarzenie skierowane dla seniorów, którzy ukończyli 60 lat, odbędzie się 21 stycznia w godzinach 12:00-15:00 w kręgielni MK Bowling (poziom 2).

Mamy nadzieję, że tego dnia nie tylko wywołamy szczery uśmiech na twarzach wszystkich uczestników, ale również przywołamy na Bielany ducha sportowej, zdrowej rywalizacji!

Ze względu na ogromne zainteresowane turniejem zapisy już zostały zamknięte. Zachęcamy do śledzenia informacji na naszej www i facebook’u, bo wkrótce kolejny turniej.

Dla wszystkich uczestników oraz zwycięzców zapewniliśmy atrakcyjne nagrody. Wśród nich m.in. pamiątkowe puchary, bony na zakupy do naszego obiektu, a także zaproszenia do Multikina i do strefy gastro. Podczas wydarzenia każdy z zawodników rozegra 2 gry, których suma zdecyduje o zajętym miejscu. Do półfinału awansuje najlepsza 32, spośród której zostanie wyłonionych 16 finalistów. O miejscach w finale zdecyduje wynik jednej gry od zera.

Regulamin link [klik]

Najnowsze wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern