Watch icon

Dzisiaj Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

28.10   -   30.10

Produkty Regionalne

Kochani przez kolejne dwa weekendy tj. 28-30 października oraz 04-06 listopada w Galerii Młociny odbędzie się wielki weekend smaków oraz produktów rękodzieła! Podczas wydarzenia swoje wyroby zaprezentują wystawcy z Polski i z zagranicy. Stoiska zostaną ustawione tradycyjnie na poziomie 0 w głównej części centrum handlowego.
Nadchodzące wydarzenie to idealna okazja do tego, aby zakupić zdrową żywność bez konserwantów i chemii oraz poznać nowe, nieznane dotąd smaki innych krajów.

Na jarmarku pojawią się pyszne chleby na naturalnym zakwasie, domowe ciasta, wędliny z Podlaskiej Chaty, serki góralskie z żurawiną z Czarnego Dunajca, tradycyjne wędliny z ziemi lubuskiej, miody z rodzinnej pasieki. Jeśli chodzi o zagraniczne wyroby będą to niezmiennie greckie i hiszpańskie oliwki oraz greckie i tureckie chałwy w tym chały bez cukru dla diabetyków! Produkty te znane już są Wam dzięki firmie Słodko&Słono.

Prócz stoisk z żywnością pojawi się również stoisko z ręcznie wykonywanymi legowiskami dla psów oraz kotów oraz ręcznie wykonywana biżuteria.

Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie:)

Serdecznie zapraszamy – będzie pysznie!

Najnowsze wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern