Watch icon

Dzisiaj Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

20.08

PRIMARK otwarcie

Wiemy, że długo czekaliście na tę informację!
Cieszymy się, że w końcu możemy się nią z Wami podzielić.

20 sierpnia na Młocinach otworzył się PIERWSZY sklep Primark w Polsce.

Jesteście gotowi?
Macie chwilę, by zrobić porządki w szafach, bo naprawdę będzie w czym wybierać. Na dwóch piętrach znajdziecie wszystko, czego do szczęścia potrzeba: ubrania dla dużych i małych, akcesoria do makijażu, bieliznę, a nawet dekoracje do domu❗ Wraz z otwarciem na Młocinach pojawi się jeszcze więcej supertrendów w najlepszych cenach.

Warszawski sklep zajmuje 3 660 mkw. powierzchni handlowej na dwóch piętrach. Sklep oferyje kolekcje zgodne z najnowszymi trendami w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej, w tym obuwie, akcesoria, a także bieliznę i wyposażenie domu. Klienci będą w nim mogli kupić także produkty Primark wykonane ze zrównoważonych, organicznych oraz pochodzących z recyklingu materiałów.

Projekt oraz układ salonu powstały w oparciu o najnowszy, nowoczesny koncept sklepów Primark. We wnętrzu sklepu znajduje się 35 przymierzalni, w tym przymierzalnie rodzinne, 30 kas, 2 wydzielone miejsca do siedzenia z możliwością ładowania telefonu oraz dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, co zapewnia przyjemne i wygodne zakupy.

Primark to międzynarodowa marka odzieżowa, która oferuje najnowszą modę, kosmetyki i wyposażenie domu o najlepszym stosunku jakości do ceny, zgodnie z hasłem: „niesamowita moda w niesamowitych cenach” (‘Amazing Fashion at Amazing Prices’). Firma założona w Dublinie w 1969 r. obecnie posiada ponad 380 sklepów i niemal 1,5 mln mkw. powierzchni handlowej w 12 krajach: Irlandii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii, Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii, Francji, Stanach Zjednoczonych, Włoszech i Słowenii. Primark zatrudnia ponad 70 000 osób, a w roku obrotowym 2018/19 otworzył 15 sklepów, tworząc ponad 4 500 miejsc pracy i otrzymując ponad 42 000 podań o zatrudnienie w tych sklepach.

Sprawdź Aktualności

Najnowsze aktualności

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern