Watch icon

Dzisiaj Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-23

15.07   -   30.09

Płać za parking z Admyt

Od 15 lipca dla klientów Galerii Młociny dostępna jest funkcja parkingowa Admyt, dzięki której klienci mogą korzystać z naszego parkingu bez konieczności pobierania biletu i opłacania go w kasie parkingowej.

Jak to działa?
Należy wejść na stronę >> admyt.pl, założyć konto podając numer rejestracyjny samochodu oraz dane karty, z której będzie pobierana opłata za parkowanie. Przy wjeździe na parking system automatycznie rozpozna samochód i pozwoli bez problemu wjechać i wyjechać z parkingu za każdym razem – bez konieczności uiszczania opłaty w kasie parkingowej.

 

Logując się do swojego konta na admyt.pl możesz zawsze sprawdzić historię swoich wizyt w galerii i płatności. Dodatkowo po każdej wizycie otrzymasz powiadomienie na swój adres e-mail, w którym znajdziesz informację o dacie i długości pobytu w galerii oraz pobranej opłacie.

 

Zaloguj się w admyt.pl i korzystaj z parkingu bez konieczności stania w kolejce do kasy.

 

DODATKOWA PROMOCJA: każdy kto zarejestruje się na Admyt.pl, do końca września otrzyma 4 godzinę parkingu gratis. Robiąc zakupy za 100 zł, dochodzi kolejna 5 godzina parkingu gratis. Walidacji należy dokonać w Punkcie Info na 0 lub Biurze Parkingu na -0,5.

Sprawdź Aktualności

Najnowsze aktualności

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern