Watch icon

Dzisiaj Sklepy Nieczynne | Spotkania i Dania 10-22

02.09

Otwieramy stację rowerową Veturilo!

Rowerem na Bielany? Dlaczego nie! Galeria Młociny to przede wszystkim wspaniała lokalizacja oraz łatwy i szybki dojazd z każdego miejsca w Warszawie. Doceniamy tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas, dlatego przy wejściu głównym do naszej galerii stanęła nowa stacja rowerowa Veturilo.

 

To wspaniała okazja, by cieszyć się pogodą za oknem i wyruszyć na przejażdżkę w stronę Bielan. Na naszych gości czeka rozpieszczająca podniebienia kulinarna oferta Hali Hutnik, rozrywkowe Dechy, a także niepowtarzalna Aleja Mody, która zachwyca wysokimi na osiem metrów witrynami. Nasza galeria rozwija się z każdym tygodniem, dostarczając klientom mnóstwo nowych powodów do odwiedzin. Od hucznego otwarcia minęły zaledwie trzy miesiące, a swoje lokale otworzyło tu już blisko czterdzieści nowych marek, dopełniając ofertę galerii.Warto więc wsiąść na rower i sprawdzić najnowsze, jesienne kolekcje i oferty naszych sklepów i restauracji.

 

Sprawdź nasze promocje >>

 

 

Sprawdź Aktualności

Najnowsze aktualności

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern