Watch icon

Dzisiaj Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

07.12   -   24.12

Odbierz swój świąteczny prezent

Informujemy, że wszyscy klienci, którzy nie zrealizowali bonów zakupowych otrzymanych w akcji, będą mogli zrealizować je po ponownym, pełnym otwarciu galerii. Ważność bonów zostanie przedłużona do dnia 14.02. W przypadku utrzymania obowiązujących obostrzeń, ważność bonów zostanie odpowiednio przedłużona. Jednocześnie informujemy, że bony można realizować w sklepach i lokalach usługowych, które są nadal otwarte: Duka, Jysk, Empik, Homla, Hair Styling Team, Maya, Piękne Paznokcie, Soczewki24, Super-Pharm, Świat Książki, Trendy Opticians, Vision Express, Burger King, Costa Coffee, Good Lood, Nalewak, Papa Diego Świeży Meksyk, Pasibus, Thai Wok.
——
Marzyć można przez cały rok, ale w grudniu… W grudniu to już naprawdę wypada spełnić choć część z nich! Dlatego chętnie zamienimy się w św. Mikołaja i rozdamy Wam mnóstwo prezentów, które sprawią, że marzenia staną się rzeczywistością!

Od 7 do 24 grudnia na nowych właścicieli będzie czekać aż 5400 wspaniałych duetów: bon o wartości 50 zł na zakupy i bon do strefy gastro o wartości 10 zł. Co zrobić, by otrzymać taki upominek?

Zadanie jest bardzo przyjemne: zróbcie zakupy za min. 300 zł (możecie połączyć max. 3 paragony). Na poziomie +1 znajdziecie specjalne stoisko z nagrodami, do którego należy udać się z paragonami. Tam wymieniacie je na bony – każdy może to zrobić tylko raz dziennie. Pamiętajcie: kto pierwszy – ten lepszy, więc warto się spieszyć, bo codziennie do wygrania jest aż 300 nagród!

Do zobaczenia na (nie tylko) świątecznych zakupach!

Regulamin akcji znajdziesz tu >> [KLIK]

Lista sklepów, w których można zrealizować bon >> [KLIK]

Lista restauracji, w których można zrealizować bon >> [KLIK]

Najnowsze wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern