Watch icon

Dzisiaj Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

18.09

Musicalowe Antidotum

Galeria Młociny oraz Teatr WAM zapraszają na wyjątkowy koncert młodych artystów z Warsztatowej Akademii Musicalowej.

Musicalowe Antidotum to wydarzenie muzyczne, w którym młodzi artyści – uczniowie Warsztatowej Akademii Musicalowej, zaprezentują m.in. utwory z Broadwayowskich musicali takich jak: “Hamilton”, “Annie” czy “Matilda”. Na scenie pojawią się również inscenizacje muzycznych hitów takich jak „Show Must Go On” jak również przedpremierowe prezentacje utworów z musicalu „Fair Play”, który już wkrótce obejrzeć będzie można w Teatrze WAM w Galerii Młociny (poziom +2).
Musicalowe Antidotum to wymowne show pełne emocjonujących choreografii, znakomitych aranżacji wokalnych i barwnych kostiumów, które przeniesienie widzów w cudowny świat musicalu.

📆 18.09.2021
🕒 godz. 15:00
📍 plac eventowy na poziomie 0

🎤 Koncert poprowadzi Paweł Podgórski – aktor teatralno-musicalowy, pedagog, założyciel Warsztatowej Akademii Musicalowej, znany z takich produkcji jak „Grease”, „Koty” czy „ Mamma Mia”. Odtwórca głównych ról m.in. w musicalach „Metro” i „Upiór w Operze”.

Najnowsze wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern