Watch icon

Dzisiaj Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

30.07

Music SHOW -Koncert Lanberry

Ale gratka dla fanów pięknych kobiecych brzmień! ️

Zapraszamy na kolejną odsłonęnaszego Music Show, czyli akustycznych występów znanych artystów! ️
Czy jest coś lepszego niż słuchanie muzyki na żywo pod gołym niebem? Będzie lekko, wakacyjnie i baaardzo przyjemnie. Widzimy się na naszym tarasie (poziom +2). Jeśli pogoda
spłata nam figla, przeniesiemy się do środka do Hali Hutnik – i tak będzie magicznie.

Już 30 lipca o 20:00 zapraszamy na niezwykły koncert utalentowanej LANBERRY. ️ Pod tym pseudonimem kryje się sympatyczna, muzykalna i zdolna Małgorzata Uściłowska. Wychowana w muzycznej rodzinie, z przytupem wkroczyła na scenę muzyczną. ️Autorka trzech albumów, w styczniu 2020 otrzymała nominację do Fryderyka w kategoriach Autor
Roku i Kompozytor roku. Poza tworzenim swojej muzyki, często komponuje i pisze piosenki dla innych gwiazd. Lanberry zachwyca urokiem, charyzmą i wspaniałym głosem. Nie możemy się doczekać, a Wy?

Koncert będziemy również transmitować na ekranach w naszej galerii. ️
* W związku z obecnie obowiązującymi obostrzeniami, w koncercie może wziąć udział maksymalnie 150 osób. Do limitu nie wliczają się osoby w pełni zaszczepione.

30.07.2021r (piątek)
20:00
Dechy na Bielanach, taras poziom +2/ Galeria Młociny
Wstęp wolny

Dołącz do wydarzenia TUTAJ [klik]

Najnowsze wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern