Watch icon

Dzisiaj Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-23:30

18.03

Maxi Zoo otwarte dla klientów

Podczas kwarantanny nie zapominamy o zwierzętach. Sklep Maxi Zoo w naszej galerii jest czynny dla klientów godzinach 11:00-18:00, dzięki czemu możecie zaopatrzyć swoich pupili w najpotrzebniejsze produkty i żywność.

 

We wszystkich sklepach Maxi Zoo podjęto szereg działań, które mają za zadanie ochronę klientów i personel sklepu. Wprowadzono wyłącznie płatności bezgotówkowe (karta, telefon), w każdym sklepie dostępne są również środki dezynfekujące. W sklepie znajdują się plakaty informujące o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas zakupów, dodatkowo pracownicy mogą poprosić, by w sklepie jednocześnie znajdowało się maksymalnie 15 osób i byście przestrzegali bezpiecznej odległości stojąc w kolejce.
Wydłużono także prawo zwrotu zakupionych towarów – obecnie ze względu na ograniczenie transakcji gotówkowych nie są przyjmowane zwroty, ale przedłużone zostało prawo ich dokonywania do 45 dni.

Sprawdź Aktualności

Najnowsze aktualności

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern