Watch icon

Dziś: Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

20.05

Magicy dla Ukrainy

Wraz z Teatrem WAM zapraszamy na wyjątkowe, magiczne wydarzenie!
20 maja o godz. 19:00 w Teatrze WAM odbędzie się charytatywny spektakl, z którego dochód zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej na cele wsparcia Ukrainy.

Charytatywne Magiczne Variete, w którym 13 iluzjonistek i iluzjonistów z całej Polski wystąpi po raz pierwszy w tak licznym składzie na jednej scenie, by wesprzeć działania pomocowe na Ukrainie. 13 niezwykłych artystów zaprezentuje pełną gamę różnych dziedzin sztuki iluzji. Od klasycznych dużych iluzji i interaktywnych występów z udziałem widowni, poprzez magiczne etiudy teatralne i prezentacje magicznego stand-upu aż do pokazów z laserami i uwolnień w stylu Harrego Houdiniego.

Dodatkowo wszystkich głodnych magicznych wrażeń zapraszamy o 17:00 na nasz taras na dachu, gdzie iluzjoniści specjalnie dla gości Galerii Młociny wystąpią ze specjalnie przygotowanym magicznym programem. Wszystkich, którzy przybędą na nasz taras, młodzi artyści z WAM zabiorą w wyjątkową muzyczną podróż. 100 artystów zaprezentuje wybrane fragmenty najnowszego koncertu musicalowego „Musical Station”.

Wszyscy artyści zrzekli się wynagrodzeń a dochód z biletów przekazany zostanie Polskiej Akcji Humanitarnej na akcję SOS UKRAINA, zapewniającą pomoc humanitarną dla osób dotkniętych wojną na Ukrainie.
Bilety do nabycia tu >> [KLIK]

Wystąpią:
> Wojciech Rotowski – silent act | prowadzenie
> Pan Buźka – iluzja familijna
> Pan Magiczny i Pani Czarująca – iluzja sceniczna
> Marta Skoczek – iluzja familijna
> Przemek Lisik – iluzja karciana
> Tomasz Jusza – lasery | iluzja familijna
> Barry Weiss – iluzja sceniczna
> Jarek Legońkoff – stand-up magic
> Matthew Misiewicz – iluzja karciana
> Patryk Marchwicki – stand-up magic
> Maciej Piskorz – comedy magic
> Arkadiusz Milczarek – stand-up magic
> Kacper Mysiorek – mistrz ucieczek.

Najnowsze wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern