Watch icon

Dzisiaj Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-23

23

maj

Loteria przez wielkie M 23 maja-30 czerwca

Konkurs z okazji otwarcia Galerii Młociny!

Wraz z otwarciem warszawskiej Galerii Młociny rusza wielka loteria, w której do wygrania jest ponad 7500 nagród. Finał loterii odbędzie się 30 czerwca o godz. 18.30, nagrodą główną jest premierowy model Mercedesa klasy B.

Podczas finału wystąpi dla Was kompozytor, producent i wokalista L.U.C. wraz ze swoją Orkiestrą (https://www.facebook.com/planetluc/).

Loteria została podzielona na pięć tygodni tematycznych:

  • Stylowe Młociny
  • Rodzinne Młociny
  • Smaczne, fit Młociny
  • Młociny w domowym zaciszu
  • Młociny na Wakacje

Nagrody również zostały podzielone zgodnie z tygodniami tematycznymi. W naszej loterii nagrody padają średnio co 3 minuty, a do wygrania będą, m.in. karty podarunkowe, biżuteria i akcesoria, zestawy kosmetyków, gadżety brandowane, gry i zabawki, deskorolki, waveboardy i hulajnogi, sprzęt sportowy i akcesoria treningowe, sprzęty kuchenne, sprzęt multimedialny, wycieczki zagraniczne, vouchery.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zrobić zakupy na maksymalnie dwóch paragonach na kwotę sumaryczną minimum 100 zł, a paragon zamienić na kupon loteryjny. Wraz z kuponem loteryjnym udaj się do naszych Kiosków multimedialnych i sprawdź, czy wygrałeś. Szansę masz aż w 6 Kioskach. Każdy kupon to aż sześć szans na wygraną jednej z ponad 7500 nagród oraz szansa na zdobycie nagrody głównej – Mercedesa MB PKW Typ B 180.

Rób zakupy w warszawskim centrum handlowym Galerii Młociny i wygrywaj!

Regulamin loterii

Najnowsze wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern