Watch icon

Dzisiaj Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

25.10   -   13.11

Kupujesz i Masz -To Cię rozgrzeje

Jesień w pełni, a więc i pogoda za oknem płata nam figle. Na szczęście mamy sposoby, by nieco rozgrzać wszystkich odwiedzających nas klientów i wywołać szczery uśmiech na ich twarzach. Wiemy, jak bardzo uwielbiacie dostawać od nas prezenty, dlatego tym razem przygotowaliśmy dla Was ponad 2700 nagród w ramach jesiennego rozdania!

Wystarczy, że w dniach od 25 października do 13 listopada zrobicie zakupy za minimum 150 zł zgromadzone na maksymalnie dwóch paragonach, a następnie przedstawicie dowody zakupu w punkcie znajdującym się na poziomie 1, tuż obok sklepu marki Gagilardi – jak zawsze!
W zamian otrzymacie od nas jeden z 1600 bonów na zakupy, każdy o wartości 50 złotych!

Bon jest ważny do 30 listopada, a więc jest to świetna okazja, by zakupy z okazji Black Friday również zaplanować u nas, w Galerii Młociny i odświeżyć swoją szafę na chłodniejsze dni.

Do Waszej dyspozycji pozostawimy niezwykle bogatą ofertę zakupową!

Z kolei ci, którzy na maksymalnie dwóch paragonach zbiorą kwotę nie niższą niż 100 złotych, otrzymają wspaniałe, rozgrzewające upominki.
Wśród nich kubki, lektury na jesienne wieczory, skarpetki oraz koce. Wszystko to, co pomoże nam wprowadzić przyjemny, jesienny nastój do swoich czterech ścian!

Kto powiedział, że jesień jest ponura?
Zapraszamy na Bielany! Udowodnimy Wam, że może Was naprawdę pozytywnie zaskoczyć!
Już my się o to zatroszczymy!

REGULAMIN TUTAJ [klik]
SPRAWDŹ GDZIE ZREALIZUJESZ BON >> [KLIK]

Najnowsze wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern