Watch icon

Dziś: Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

01.01   -   29.05

Kolejkoland - zapraszamy do strefy zabawy kolejkami

Zapraszamy wszystkich małych i dużych fanów pociągów do odwiedzenia fascynującej wystawy KOLEJKOLAND.

Jest unikatowa, jedyna wystawa kolejkowa w Polsce, gdzie można bawić się i uczyć przy pomocy interaktywnych makiet i stref aktywności, na których jeżdżą miniatury prawdziwych pociągów.
Twórcy wystawy zbudowali ekspozycję, która prezentuje różnorodne aspekty tej tematyki. Każda ze stref wystawy jest dedykowana konkretnemu zagadnieniu. Zwiedzający uczestniczą w warsztatach edukacyjnych i w przystępny sposób poznają podstawowe, niezbędne wiadomości. Istotnym aspektem prezentowanym na wystawie jest wpływ korzystania ze zbiorowego transportu szynowego na ochronę środowiska. Makiety kolejkowe dodatkowo edukują w zakresie poruszania się na szlakach kolejowych.

Grafiki okalające główną makietę wystawy prezentują na osi czasu historyczne przemiany kolejnictwa w czasach nowożytnych. Strefa Lego to z kolei miejsce gdzie można rozwinąć swoje kreatywne możliwości. Budowanie pojazdów, szlaków i elementów klockowej makiety sprawia dużą satysfakcję. Sterowanie elektrycznymi pociągami na prezentowanej makiecie LEGO jest ulubionym zajęciem nie tylko najmłodszych gości wystawy. Do dyspozycji zwiedzających jest też interaktywna kolejka ogrodowa i plac zabaw z drewnianymi, ekologicznymi kolejkowymi zabawkami, gdzie dzieci tworzą swój własny kolejkowy świat.

Godziny otwarcia wystawy
środa – piątek 15.00-19.00
sobota 11.00-19.00
Grupy zorganizowane po potwierdzeniu rezerwacji od 11.00 do 15.00

Bilety
ulgowy – 18 zł
normalny – 22 zł
1 normalny + 2 ulgowe – 50 zł
2 normalne + 2 ulgowe – 65 zł
2 normalne + 3 ulgowe – 85 zł

Lokalizacja wystawy:
1 piętro nad wejściem głównym

Najnowsze wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern