Watch icon

Dziś: Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

24.11   -   26.11

Jarmark Żywności i Rękodzieła w Galerii Młociny!

Już od 24-26 listopada w Galerii Młociny będzie pysznie i kolorowo! A to wszystko podczas nadchodzącego „Jarmarku Żywności i Rękodzieła”, który odbędzie się na poziomie 0 w łezce eventowej między sklepami Tk Maxx oraz Van Graaf.

Podczas wydarzenia zaprezentują się wystawcy z całej Polski! Pyszne chleby na zakwasie, tradycyjne wędliny, greckie i hiszpańskie oliwki, oryginalna grecka i turecka chałwa, sery, cista domowe, miody, serki góralskie to tylko przedsmak nadchodzącego wydarzenia. Prócz żywności swoją ofertę przedstawią artyści rękodzieła. Jest to wspaniała okazja do tego, aby zakupić rzeczy unikalne, inne i nie spotykane w żadnych sklepach czy galeriach…na jarmarcznych stoiskach pojawią się takie produkty jak artystyczna biżuteria, biżuteria ze stali chirurgicznej, wyroby etno, kożuchy, futerka, ręcznie wykonywane ubrania, świece zapachowe, książki, obrazki i wiele innych.

Serdecznie zapraszamy!

Najnowsze wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern