Schedule
Watch icon

Dziś: Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

24.03

Hutnik Music Lounge

z przyjemnością zapraszamy na nasze cotygodniowe koncerty z cyklu HUTNIK MUSIC LOUNGE w tym PIANO LIVE, które odbywają się w każdy piątek od godziny 17:30

17:30 PIANO LIVE
18:30 KONCERTY AKUSTYCZNE

Nasza scena gości różnych zdolnych muzyków, którzy swoją muzyką przeniosą Was w świat dźwięków i emocji.

Serdecznie zapraszamy do Hali Hutnik „poziom +2” gdzie panuje niepowtarzalna atmosfera, to idealny pomysł na początek weekendu.

Zapewniamy, że będzie to wyjątkowy czas dla miłośników muzyki na żywo. Dla naszych gości czeka również szeroki wybór Restauracji, aby każdy mógł spędzić wieczór w wygodny i smaczny sposób.

Nie przegapcie naszych koncertów i dołączcie do nas w każdy piątek od 17:30

24.03 – SANDRA RUSIN (KLAWISZE PATRYK IZERT)
Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie na wydziale aktorsko – wokalnym. Występowała w teatrze muzycznym Variete w Krakowie w spektaklu „Legalna Blondynka” reż. Janusza Józefowicza. Współpracuje z Teatrem Wielkim w Łodzi. Uczestniczka programów muzycznych „Voice Of Poland” w drużynie Edyty Górniak, „Szansa na sukces”. Laureatka wielu festiwali muzycznych.

31.03 JULIA JADCZYSZYN to wokalistka pochodząca z urokliwego Roztocza, której droga muzyczna trwa już ponad 10 lat. Laureatka wielu festiwali muzycznych. W Warszawie kontynuuje swoją drogę muzyczną, pisze piosenki. Występuje na wielu scenach Warszawy. Dysponuje nietuzinkową barwą i potrafi zaczarować dźwiękiem.

Najnowsze wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern