Watch icon

Dzisiaj Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

01.03   -   31.03

MAKE A T-SHIRT, MAKE AN IMPACT!

KONKURS DLA PROJEKTANTÓW
Jesteś twórcą – projektantem ubrań, designerem, grafikiem, rysownikiem lub uczniem szkoły artystycznej?Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Stwórz projekt koszoolki, która stanie się hitem nadchodzącego sezonu wiosna-lato.

CZEGO OCZEKUJEMY ?
Grafiki, rysunku lub printu na T-shirt nawiązującego do Good Lood spirit. Zależy nam przede wszystkim na kreatywnym podejściu, więc jeśli chcesz zaprojektować koszulkę w całości – nie krępooj się! Ważne jest, aby projekt był autorski i niepowtarzalny. Na wysłanie zgłoszenia masz czas do 31 marca – zacznij projektować już dziś!

ZDOBĄDŹ NAGRODĘ !
T-shirt, który będzie częścią codziennego outfitu dla setek loodzi – oto cel tego konkursu. Jeśli to właśnie Twój projekt spotka się z uznaniem naszego Jury, masz szansę zdobyć jedną z atrakcyjnych nagród. Jeśli między nami nawiąże się nić porozoomienia, chętnie zaprosimy Cię do współpracy.

NAGRODA GŁÓWNA – 3 300 zł
NAGRODY DODATKOWE – 2 x 1 000 zł


Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie: goodlood.com/creator/t-shirt/

Sprawdź Aktualności

Najnowsze aktualności

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern