Watch icon

Dzisiaj Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

26.08

Galeria Młociny z nową placówką Poczty Polskiej

Nowoczesny wystrój, atrakcyjna lokalizacja, dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych – to tylko niektóre atuty nowej placówki Poczty Polskiej oddanej do użytku w Galerii Młociny na warszawskich Bielanach. To 264 placówka pocztowa na terenie stolicy i 15 zlokalizowana w galeriach handlowych.

 

Zapewnienie klientom szerokiego dostępu usług pocztowych, bankowych i ubezpieczeniowych to jeden z priorytetów operatora pocztowego. Pomimo stanu epidemii Poczta Polska konsekwentnie rozbudowuje swoją sieć placówek.

 

Placówka w Galerii Młociny została zaprojektowana w nowoczesnej i przyjaznej aranżacji, która obowiązuje we wszystkich placówkach Poczty Polskiej na terenie całego kraju. Klienci mają do dyspozycji dwa okienka. Wydzielono także strefę handlową. W placówce można m.in.: wysłać kartki, listy, paczki, wpłacić lub wypłacić pieniądze, opłacić rachunki. Ponadto istnieje możliwość założenia bezpłatnego konta w Banku Pocztowym, zaciągnięcia kredytu lub wykupienia ubezpieczenia. W Samoobsługowej Strefie Handlu można zapoznać się z bogatą ofertą asortymentu, która obejmuje: kartki, karnety, koperty, opakowania, prasę, książki, artykuły biurowe, a także upominki, artykuły dla dzieci, napoje i słodyczy.

 

Placówka jest czynna w dni powszednie i soboty w godz. 9.00-20.00, w niedziele handlowe od 10.00 do godz. 20.00.

Sprawdź Aktualności

Najnowsze aktualności

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern