Watch icon

Dzisiaj Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

04.09

#ChodźDoKina!

#ChodźDoKina!–startuje akcja „Kino to emocje”

Już 4 września rusza ogólnopolska kampania społeczna z udziałem gwiazd.

Widzowie kochają kino– wskazują na to zarówno badania opinii, jak i rosnąca z roku na rok liczba sprzedawanych biletów. Choć lockdown nieco zachwiał tą statystyką, kina w całej Polsce są już ponownie otwarte.
Aby przypomnieć o tym widzom, już 4 września rusza kampania społeczna „Kino to Emocje”, w ramach której duże sieci oraz kina studyjne i lokalne wspierane przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, po raz pierwszy w historii będą wspólnie zachęcać do powrotu przed duży ekran. W kinach, telewizji i internecie będzie można zobaczyć emocjonalne spoty z udziałem Joanny Kulig i Marcina Dorocińskiego, w których aktorzy przypomną dlaczego warto znów wybrać się na seans. Wsparcia kampanii udzielili także: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Polska Gildia Producentów oraz Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych.

Oglądanie filmów na dużym ekranie cieszy się ogromną popularnością, co potwierdzają liczby:
w2019 r. w polskich kinach sprzedano ponad 60,2 mln biletów! 2020 rok zapowiadał się podobnie, jednak pandemia i czasowe zamknięcie kin, uniemożliwiły pobicie kolejnego rekordu.

W obliczu pandemii i trudnej sytuacji, w której znalazły się kina, polska branża kinowa zwarła szyki, by wyjść naprzeciw rodzimym kinomanom.

Kampania „Kino to emocje” wystartowała 4 września w kinach, telewizji i internecie. Głównym elementem kampanii będą pełne emocji spoty z udziałem Joanny Kulig i Marcina Dorocińskiego, za pośrednictwem których aktorzy przypomną widzom o wyjątkowej roli kina.

Oprócz emisji spotów, przewidziano także szereg działań w mediach społecznościowych, m.in. aktywności z aktorkami i aktorami za pośrednictwem ich kanałów. Wszystkie elementy łączyć będzie wspólny hasztag: #ChodźDoKina.

Więcej informacji ChodzDoKina.pl

SPRAWDŹ SPOT Z JOANNĄ KULIG KLIKNIJ TUTAJ [klik]

Sprawdź Aktualności

Najnowsze aktualności

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern