Watch icon

Dzisiaj Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

09.03

Akcja charytatywna Maxi Zoo z kolejnym sukcesem

Klienci Maxi Zoo hojnie wsparli psy ratownicze GOPR

W ramach VI edycji akcji charytatywnej „Przyjaźń Łączy – Wspólnie dla Zwierząt”, organizowanej przez sieć sklepów dla zwierząt Maxi Zoo, ponownie udało się zebrać 120 000 zł na wsparcie Podkomisji Psów Ratowniczych Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Już po raz czwarty klienci Maxi Zoo hojnie wsparli psy ratujące ludzkie życie kupując okazjonalne bransoletki za 100 000 zł, 20 000 zł przekazała sieć Maxi Zoo. W mobilizacji nie przeszkodziła nawet pandemia i związane z nią ograniczenia.  Łączna kwota jaką udało się zebrać podczas ostatnich 4 lat to aż 411 000 zł, które w całości zostały przekazane na dalsze  podnoszenie kwalifikacji czworonożnych bohaterów i zapewnieniu im codziennej opieki na jaką zasługują.

Dzięki środkom finansowym pochodzącym z akcji, psy mogą być leczone bez obciążania domowego budżetu ich opiekunów. To pierwsze tak duże wsparcie finansowe dla Podkomisji Psów Ratowniczych GOPR od początku działalności tej sekcji. Poza leczeniem, zebrane środki pozwolą na szkolenie psów poprzez organizację systematycznych ćwiczeń, ale też zapewnią odpowiedni sprzęt umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji. Poza szkoleniami, które są szalenie istotnym elementem w pracy psa dla GOPR, przekazane pieniądze pozwolą na polepszenie codziennych warunków egzystencjalnych psich bohaterów i uczynią ich życie jeszcze bardziej szczęśliwym.

Sprawdź Aktualności

Najnowsze aktualności

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern