Watch icon

Dzisiaj Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

23.09

79. #warsztatykawowe: alternatywy

Co by było, gdybyś mógł porozmawiać z baristą ETNO CAFÉ Kawiarnie jak równy z równym?
Aby jeszcze bardziej przybliżyć Ci świat kawowych cudów, wraz z ETNO CAFÉ tworzymy cykl #warsztatykawowe ETNO.CAFE w Hali Hutnik.

Nie ukrywamy, że kawa to nasza pasja. Wiemy o niej sporo, ale ciągle poszerzamy swoją wiedzę. Wszystko po to, by każdy kubek Twojej kawy był niesamowity! Poza tym, że lubimy się przed Tobą chwalić naszymi umiejętnościami, parząc kawę na wszelakie sposoby, to lubimy też dzielić się kawową wiedzą. Lubimy, jak Twoja kawowa świadomość rośnie.

Tym razem na warsztat weźmiemy: ALTERNATYWY.

Warsztaty będą niezwykłym doświadczeniem kawowym z niecodziennymi metodami zaparzania. Poznacie metody, które pozwalają na wyciągnięcie niespotykanych aromatów. Przy czym każda z tych metod jest do odtworzenia w domu. ☕ Będzie to owocne spotkanie i na pewno mocno owocowe, bo aromaty jakie wyjdą z kawy zaskoczą niejednego z Was. Podczas warsztatów nasz Trener Baristów @Karol Przesmycki poczęstuje Was efektami jakie dają alternatywne metody parzenia kawy – poczujecie te niezwykłe aromaty i przeniesiecie się do świata kawy. Spotkanie to daje sporą dawkę wiedzy do wykorzystania w praktyce we własnym domu – w końcu każdy może pić dobrą kawę!

23 września / czwartek
19:00-20:30
Alternatywy
Hala Hutnik

zapisy: TUTAJ [klik]
PAMIĘTAJCIE!
Wstęp na wydarzenia jest BEZPŁATNY, ale wymagane są zapisy (liczba degustacji limitowana).

#warsztatykawowe to kooperacja Etno Cafe i Galerii Młociny. Co miesiąc spotykamy się w przestrzeni Hali Hutnik, na tarasie, a również w strefie aktywności na placu przed Galerią, gdzie rozsiadamy się z kubkiem kawy w ręce. Jest to jedna z nielicznych możliwości, gdy każdy z nas ma szansę zyskać wiedzę jaką posiadają Bariści, którzy codziennie odpowiadają za parzenie kawy. Takie rzeczy dzieją się tylko na Młocinach.
*obowiązują zapisy
*warsztaty bezpłatne
*liczba miejsc limitowana
*w związku z obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa wymagana jest dezynfekcja rąk, noszenie maseczek zasłaniających usta i nos oraz utrzymanie dystansu między uczestnikami

Najnowsze wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern